Lato z TVP3 w Uniejowie

0
55
views

W miniony weekend Uniejów królował na antenie TVP3. Widzowie w całej Polsce mieli okazję zobaczyć liczne relacje na żywo z pierwszego w Polsce uzdrowiska termalnego.

W sobotę 19 czerwca plenerowe studio programu „Lato z TVP3” stanęło na uniejowskich Termach. Relacje prowadzone przez reporterów: Marzenę Kawę, Szymona Nowaka i Joannę Łucką-Szczygieł widzowie mogli śledzić o godzinach: 8.30, 9.30, 13.30, 14.35, 15.50 i 16.30. W poblizu studia było dość tłoczno, mieszkańcy i turyści mogli podejrzeć „od kuchni” jak tworzony jest program telewizyjny.

Lato z TVP3 to ogólnopolski program tworzony przed oddziały regionalne. W każdy weekend, do końca wakacji będą emitowane na żywo programy lifestylowe z wielu ciekawych zakątków naszego kraju, pokazując ciekawych ludzi, interesujące zakątki i nieoczywiste atrakcje.

W sobotni programie rozmawiano m.in. o uzdrowiskowym potencjale Uniejowa, ważnych inwestycjach turystycznych oraz o licznych wydarzeniach kulturalnych. Nie zabrakło też aktywności na świeżym powietrzu – była wspólna yoga, jazda na rowerze, jazda konna oraz rozmowa o zaletach wody termalnej.

Widzowie mieli okazję zobaczyć jak wygląda karate combat czyli forma karate służąca do samoobrony. W tej metodzie szkoleni są policjanci i wojskowi. Chodzi to, aby wiedzieć jak psychicznie podejść do sytuacji zagrożenia, a jak już dojdzie do napadu, to jak wyjść z tego obronną ręką.

 


Uniejów to także spływy kajakowe, znakomite tereny do organizowania paint balla oraz park linowy dla małych i dużych ulokowany w pobliżu kompleksu zamkowego.

W studiu gościły m.in. członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Wilamowa, które dotarły z lokalnymi przysmakami oraz dyrektor ZOO z pobliskiego Borysewa. Nie zabrakło też występów. Z repertuarem zaprezentował się m.in. zespół Trzeci Oddech Kaczuchy, Tatiana Kopala – finalistka the Voice Kids oraz Mażoretki Driady.

Zapraszamy do prześledzenia galerii, aby zobaczyć kto jeszcze gościł w sobotnim, wakacyjnym programie TVP3.

A.Ow.

źródło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ