Utrudnienia w ruchu drogowym – 12 i 13 kwietnia

0
146
views

12 i 13 kwietnia 2019 roku na terenie powiatu poddębickiego odbędzie się wyścig kolarski „Szlakiem Bursztynowym 2019” oraz „Bieg Na Rzecz Ziemi”. Policja przewiduje utrudnienia w ruchu drogowym.

12 kwietnia br. około godziny 14:30 w miejscowości Warta rozpoczyna się pierwszy etap wyścigu kolarskiego. Wyznaczona trasa wyścigu przebiega przez wymienione miejscowości:  Goszczanów – Miłkowice (woj. wielkopolskie) – Niemysłów – Krępa – Zadzim – Pęczniew – Drużbin – Charchów Księży – Zadzim – Pęczniew – Brzeg – Warta. Na terenie powiatu poddębickiego na czas przejazdu czołówki i peletonu głównego przewiduje się wstrzymanie ruchu z kierunku poprzecznego przeciwnego. W trakcie przejazdu kolumny uczestnicy zajmą jeden pas ruchu oraz zostanie zamknięty ruch poprzeczny na skrzyżowaniach dróg z trasą wyścigu. Przewiduje się zamknięcie drogi W-479 na czas przejazdu przez pętle. Ruch drogowy będzie wznowiony po około 10 minutach od przejazdu czołówki głównego peletonu.

13 kwietnia br. około godz. 10:00 w miejscowości Stary Gostków i na trasie Wartkowice – Światonia – Zelgoszcz – Felicjanów – Uniejów odbędzie się „Bieg Na Rzecz Ziemi”.  Czasowe zablokowanie ronda na drodze W – 473  ul. Dąbska w Uniejowie.

Powyższe działania  mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestników imprezy oraz zminimalizowanie liczby zdarzeń drogowych oraz ich skutków.

źródło: .policja.gov.pl

 

- sdevelop19040808040_0001.jpg

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ