Trener Michał Bistuła odchodzi z Term Neru

2
86
views

 

 

 

 

Michał Bistuła nie poprowadzi w przyszłym sezonie Term Neru Poddębice w czwartoligowych rozgrywkach. 34-latek zasiadał na ławce trenerskiej od grudnia 2016 roku.

Przez półtora roku trener Bistuła poprowadził biało-zielono-czerwonych w 53 ligowych bojach, zdobywając w nich 108 punktów (średnio 2,04 pkt na mecz), na które złożyły się 32 zwycięstwa, 12 remisów oraz 9 porażek. Bieżący sezon poddębiczanie zakończyli na trzecim miejscu, ustępując Unii Skierniewice oraz Warcie Działoszyn.

 

– Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi mogłem tutaj współpracować: działaczom, pracownikom klubu, trenerom, kibicom oraz zawodnikom. Poddębice to bardzo pozytywne miejsce i życzę drużynie Neru dalszego rozwoju – skomentował trener Michał Bistuła.

źródło: Termy Ner Poddębice

Odchodzi na szczęście także kierownik.

 

 

 

2 KOMENTARZE

  1. Darek za przeproszeniem odwal sie od kierownika bo takiego gościa który ogarniał wszystkie rzeczy w klubie począwszy od pierwszego zespołu jak i rezerw (extranet,rejestracja zawodników,kontakt z ŁZPN,sędziowie) to nigdy nie mieliście w nowożytnej historii – Pana Wieśka nie liczę bo to złoty człowiek ale pewne kwestie załatwiał tak jak kiedyś a nie przez internet tak jak to sie robi teraz. Ty tylko hejtujesz a nie potrafisz pochwalić drużyny po dobrym meczu. Siedz do końca życia w tym Mianowie bo żaden poważny klub Cie nie zechce, ba Ty nawet nie prowadzisz klubu na swojej licencji bo nie masz wykształcenia uzupełnionego a krytykujesz ludzi którzy za parę groszy robią coś dla społeczności. Ja sie nie ciesze że Kamil odchodzi z klubu a mieszkam w Poddębicach wiec usuń ten wpis.

    • Jeżeli nie podoba Ci się strona Darka to po prostu na nią nie wchodź. Czepiasz się jego Mianowa, ale chociaż spełnia się w tym co lubi, Ty za to siedzisz przed komputerem i plujesz jadem, w dodatku z jakiegoś anonimowego nicku. 😀 Nie tylko Darkowi nie podobał się kierownik i ma pełne prawo do tego by napisać to na swojej stronie, także mówiąc grzecznie… utkaj, a jak nie pasuje to tak jak pisałem wyżej, nie wchodź tutaj. 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ