Termy Ner Poddębice walczą dzisiaj o awans

0
100
views

 

 

 

 

Już dzisiaj (27 czerwca) rozegrane zostaną mecze rewanżowe w walce o awans do II ligi wojewódzkiej Junior oraz II ligi wojewódzkiej Trampkarz C1. W obu przypadkach sprawa promocji jest cały czas otwarta.

Jako pierwsi o korzystne rozstrzygnięcie powalczą juniorzy, którzy zmierzą się w Koluszkach z tamtejszym OSiRem. W pierwszym meczu padł remis 1:1. Bramkę dla poddębiczan zdobył z rzutu karnego Włodzimierz Nowak. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godzinę 14, a zawody poprowadzi sędzia Michał Janasik (WS Łódź). W przypadku zwycięstwa podopieczni trenera Wojciecha Waszczykowskiego będą musieli rozegrać dwu mecz z przedstawicielem OZPN Piotrków Trybunalski.

Z kolei, punktualnie o godz. 17. swoją walkę rozpoczną zawodnicy z rocznika 2003. Podopieczni trenera Krzysztofa Woźniaka zmierzą się z Chojeńskim Klubem Sportowym. W sobotę (24 czerwca) górą byli łodzianie, zwyciężając na własnym terenie 2:1. Gola dla biało-zielono-czerwonych zdobył Jakub Kacprowski. Rozjemcą konfrontacji będzie Piotr Szymczyk (WS Zgierz).

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ