Obserwuj nas na Facebook

ŚWIĄTECZNE WSPARCIE OD POLICJANTÓW Z WARTKOWIC I UNIEJOWA

Policjanci z Wartkowic dołączyli do grona darczyńców. Przed Świętami Bożego Narodzenia prezenty przekazane rodzinie wywołały dużo pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzy. Wszystkim tym, którzy włączyli się, by pomóc, serdecznie dziękujemy.

To nie tylko konkretna pomoc materialna, to przede wszystkim impuls do działania. Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Wartkowicach zainicjowali zbiórkę darów dla rodziny z terenu gminy. Zaangażowanie i chęć niesienia pomocy przez osoby postronne, które także dołączyły i wsparły działania mundurowych, przerosły oczekiwania wszystkich. Mnóstwo upominków, sprzętu AGD oraz podstawowego wyposażenia domu, 21 grudnia 2022 roku trafiło do adresatów, szczęśliwych i jednocześnie zaskoczonych taką ilością prezentów. Jak zapewniała obdarowana: „Dzięki waszej pomocy i wsparciu, nasza codzienność będzie znacznie łatwiejsza. Pamiętajcie, że dobro wraca. Nigdy Wam tego nie zapomnę. Dziekuję”

Wszystkim życzymy cudownych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia.

mł.asp. Sylwia Kaźmierczak

źródło: https://poddebice.policja.gov.pl/

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: