Obserwuj nas na Facebook

Spotkanie w Starostwie w sprawie dróg

Z inicjatywy Starostów w środę 30 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Poddębicach odbyło się kolejne spotkanie z Burmistrzami  i Wójtami z terenu Powiatu Poddębickiego. W spotkaniu uczestniczyli również Sebastian Romanowski  – Przewodniczący Rady Powiatu oraz Anna Biernacik – Sekretarz Powiatu.
Głównym tematem środowej narady było omówienie kwestii związanych z przygotowaniem wieloletniego planu budowy, przebudowy i modernizacji dróg i ulic powiatowych. Ustalono również możliwości partycypacji gmin w kosztach inwestycji. Opracowanie w/w planu pozwoli na przygotowanie niezbędnych dokumentacji technicznych, które będą podstawą do ubiegania się o środki zewnętrzne m.in. z Funduszu Dróg Samorządowych.
Była to również okazja do zaproszenia na Forum Funduszy Unijnych, które odbędzie się w Starostwie Powiatowym w Poddębicach w dniu 7 lutego br. z udziałem Grzegorza Wojciechowskiego Marszałka Województwa Łódzkiego.
O godz. 10.00 eksperci z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, WFOŚiGW w Łodzi i COP przedstawią programy i konkursy, jakie w tym roku zostaną ogłoszone zarówno dla samorządów, przedsiębiorców jak i organizacji pozarządowych.

Obraz na stronie spotkanie_wojtow_001.jpg

Obraz na stronie spotkanie_wojtow_002.jpg

 

źródło: poddebicki.pl

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

SAZAN PĘCZNIEW ODDAŁ TRZECI WALKOWER

IV LIGA Termy Poddębice – ŁKS III Łódź 0:3 (0:0)   pozostałe mecze: UMKS Korab Łask 2-6 Ceramika Opoczno 3 czerwca, 18:15 Polonia Piotrków Trybunalski 1-2 KS Kutno 6 czerwca,

PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERA

IV LIGA – XXXIII KOLEJKA 06 czerwca (SOBOTA) godz. 14:00 BYCZYNA Termy Poddębice (17) – ŁKS III Łódź (8)  obsada sędziowska: Płomiński Adam, Hajduk Franciszek, Chaber Wiktor.   pozostałe mecze: