PSP ogrywa faworyta

0
40
views

DSCN0808

 

 

 

 

 

XXI EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ W PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2016/2017′

o Puchar Burmistrza Poddębic Piotra Sęczkowskiego

 

IV kolejka

MŁODZI Poddębice – YOUNG BOYS Poddębice 4:3 (1:1)

Chmielecki Sebastian-3, Kochanek Arkadiusz-1 … Kubiak Damian-1, Nowak Włodzimierz-1, Frącek Antoni-1

zawodnik meczu: Kochanek Arkadiusz

Na ten mecz czekała duża grupa młodej części publiczności a to dlatego, że zmierzyły się dwie drużyny zawodników z Neru Poddębice, lecz to nie ten był powód a mianowicie są to osoby z grup juniorskich. Pojedynek derbowy nie zawiódł licznie zgromadzonej publiczności (nawet tej starszej), dostarczył wielu emocji a po ostatnim gwizdu sędziego, cieszyli się tylko … Młodzi, troszkę starsi od Young Boys. Ozdobą meczu, była na pewno bramka Antoniego Frącka, który z zerowego można powiedzieć konta, strzelił piękną bramkę.

 

RESET Poddębice – AA AWARIA NA BUDOWIE Poddębice 2:3 (0:1)

Bąk Jakub-1, Woźniak Krzysztof-1 … Kubiak Konrad-1, Walczak Piotr-1, Kołakowski Przemysław-1

zawodnik meczu: Olejnik Martyn

Publiczność jeszcze nie ostygła po pierwszym pojedynku a już kolejny dogrzał wszystkich do granic możliwości. Drużyna Reset przed tym spotkaniem, była typowana na pożarcie w tym pojedynku, przez jednego z faworytów tej ligi a więc AA Awarię na Budowie. Budowlańcy szybko chcieli się rozprawić z przeciwnikiem, doprowadzili wynik spotkaniu już na 3:0 i nie było to tak łatwe, jak widać było na tablicy z wynikami. Zawodnicy z Resetu, nie poddawali się i po zażartej walce, doprowadzili do jednobramkowej straty, żeby uzyskać remis w tym meczu. Końcówka tego pojedynku jest nie do opisania, bo to tylko można zobaczyć na własne oczy, czego doświadczyli kibice będący na miejscu w hali sportowej. Po spotkaniu, cieszyli się tylko zawodnicy AA Awarii na Budowie, którzy jednak szczęśliwie utrzymali zwycięstwo i dopisali sobie trzy punkty.

 

PSP Poddębice – PRZYJEŻDŻA ORKIESTRA Poddębice 4:1 (3:0)

Zych Kamil-2, Piaseczny Dariusz-1, Olczyk Łukasz-1 … Mania Szymon-1

zawodnik meczu: Dudczak Radosław

Po dwóch bardzo emocjonujących spotkaniach, kibicom przyszło na samym początku trzeciego już meczu tego dnia, zobaczyć kolejnego faworyta do wygrania tej ligi, który wyszedł na ten pojedynek tylko w pięciu zawodników. Strażacy widząc brak zmienników u przeciwnika, nie byli zbyt litościwi i po pierwszej połowie było już 3:0. W przerwie w Orkiestrze coś zagrało i na drugą połowę wyszła inna drużyna. Taktycznie, całkowicie przemeblowana ekipa Orkiestry, zepchnęła przeciwnika do głębokiej obrony i dominowała na boisku, czego efektem była bramka kontaktowa. Wszyscy czekali kiedy wpadną kolejne bramki i wpadła, kończący ten ciekawy, lecz mało emocjonujący pojedynek (porównując do poprzednich), do bramki muzykantów, którzy po tym meczu, oddali liderowanie właśnie między innymi strażakom.

 

SANDRA Poddębice – AM BASENY Konstantynów Łódzki (mecz przełożony)

 

pauza: MADAR Poddębice

 

 

Tabela

1. AA Awaria na Budowie Poddębice . 3 . 9 . 11:2

2. PSP Poddębice . 3 . 9 . 7:1

3. Młodzi Poddębice . 4 . 6 . 13:13

4. Przyjeżdża Orkiestra Poddębice . 3 . 6 . 11:6

5. Reset Poddębice . 3 . 6 . 10:6

6. AM Baseny Konstantynów Łódzki . 2 . 6 . 9:1

7. Madar Poddębice . 3 . 0 . 5:20

8. Young Boys Poddębice . 4 . 0 . 4:13

9. Sandra Poddębice . 3 . 0 . 2:9

 

klasyfikacja strzelców:

6 goli: Chmielecki Sebastian (Młodzi)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ