Burski znalazł nowy klub

0
35
views

Piotr_Burski-500x333

 

 

 

 

 

Piotr Burski, który przez ostatnie pół roku występował w Widzewie, znalazł nowy klub. Piłkarz wraca do niższych lig i od nowej rundy zagra w okręgówce.

Burski przed przyjściem do Widzewa grał w LUKS Bałucz, czyli zespołem występującym w lidze okręgowej. Strzelił wtedy ponad 60 bramek, co było nie lada wyczynem. Angaż w Widzewie postanowił dać mu Marcin Ferdzyn, ówczesny prezes Widzewa. Zawodnik, mimo że awansował z MKS Kluczbork do I ligi, nie poradził sobie na szczeblu trzecioligowym. Często zawodził i strzelił jedynie cztery bramki. Jednym słowem: nie spełnił oczekiwań zarządu i kibiców.

Od rundy wiosennej Burski będzie grał z Orkanie Buczek, czyli wróci do ligi okręgowej. Najpierw piłkarz musi wyleczyć jednak kolano, ponieważ od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją. W przeszłości miał już zszywaną rzepkę, a to poważna kontuzja.

źródło: widzewiak.pl

 

 

Jak podają łódzkie media pierwszy z zawodników, którzy zimą zostali pożegnani w Widzewie, znalazł nowy klub. Piotr Burski – bo o nim mowa – ma wrócić do ligi okręgowej. Wiosną napastnik miałby reprezentować barwy Orkana Buczek.

Burski do Widzewa trafił latem, choć przymiarki pod jego pozyskanie robiono już wcześniej. 31-latek nie zrobił jednak furory w Łodzi. Strzelił tylko cztery bramki, bo w drugiej części rundy jesiennej był kontuzjowany. Postanowiono się z nim rozstać.

Snajper powinien w „okręgówce” odzyskać skuteczność, z której słynął w poprzednim sezonie. Najpierw Burski musi się jednak uporać z kontuzją kolana. Prawdopodobnie czeka go zabieg artroskopii.

źródło: widzewtomy.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułPSP ogrywa faworyta
Następny artykułLiderzy bez zmian
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ