Podsumowanie sezonu 2013/2014 Sazana

0
36
views

sazan..

 

 

 

 

Od ostatniego naszego meczu ligowego minął już jakiś czas, ale korzystając z wolnej chwili postanowiliśmy pokusić się o MAŁE podsumowanie minionego sezonu.

Sezon 2013/14 zakończyliśmy na drugim miejscu wśród 9 drużyn i wydawać by się mogło, że był to nasz udany sezon. Jednak wszyscy mamy niedosyt, bo cel mieliśmy jeden – miejsce pierwsze i awans do A klasy. Trafiliśmy do grupy I, której skład wydawał się sugerować, że jest to grupa dość wyrównana ze wskazaniem na drużynę MKP Boruta II Zgierz, który ma drużynę w IV lidze łódzkiej oraz TS Victorii Rąbień, która przez pewien okres była drugą drużyną III-cio ligowego Sokół Aleksandrów Łódzki. Te przewidywania w pełni się potwierdziły i niemal do końca rozgrywek kilka drużyn liczyło się w walce o podium. Jednak w ostatecznym rozrachunku najlepszy okazał się Boruta, z którym rywalizowaliśmy niemalże do samego końca. Jeśli chodzi o naszą drużynę to w sezonie rozegraliśmy 16 spotkań, w których zagrało 25 zawodników z pośród  których najwięcej czasu na boisku spędził Tomasz Igiel (1440”). Wygrywając 13 meczów, 1 remisując oraz dwukrotnie schodząc z boiska pokonani zdobyliśmy 40 punktów strzelając 54 bramek, tracąc 22, najskuteczniejszym naszym zawodnikiem był Szymon Domżał – 16 bramek + 5 asyst oraz Piotr Walczak 15 bramek + 4 asysty, najskuteczniejszym asystującym Damian Cichoń 9 asyst + 9 bramek. Najwyższe nasze zwycięstwo odnieśliśmy z odwiecznym rywalem w Zygrach i Ciężkowie dwukrotnie z GLKS Pisia Zygry (6-2), natomiast najdotkliwszą porażkę ponieśliśmy z  TS Victorią Rąbień (0-3) w Rąbieniu i właśnie drużyna z Rąbienia okazała się naszą ,,zmorą” w drodze do awansu. Ogólnie podsumowując ten sezon po którym pozostał mały niedosyt to jak się okazało bardziej udana w naszym wykonaniu była runda wiosenna, w której zdobyliśmy 22 punktów prezentując znacznie wyższą i stabilną  formę niż jesienią kiedy to zdobyliśmy 18 punktów i zagraliśmy dwa fatalne mecze z TS Vistoria Rąbień (0-3) oraz z MKP Boruta II Zgierz (0-2). Tak więc myślimy, że wyciągniemy wnioski z tego sezonu i wyeliminujemy błędy, które zadecydowały o tym, że do końcowego sukcesu znów nam niewiele zabrakło i po wznowieniu treningów w sierpniu i wrześniu solidnie przepracujemy cały okres przygotowawczy do nowego sezonu 2014/15, który mamy nadzieję, że tym razem będzie należał do Nas.

Trenerowi, zawodnikom i ich rodzinom oraz wszystkim naszym kibicom a także rywalom grupowym, Życzymy udanego wypoczynku wakacyjnego.

P.S. Zaczynamy sezon od przygody z pucharem polski, następnie dalej walczymy o A klasę.

Pozdrawia Administracja LKS SAZAN PĘCZNIEW!

źródło: LKS Sazan Pęczniew

 

 

Mecz towarzyski

Victoria Szadek  – GKS Pisia Zygry   2 : 2

Bramki dla Pisi: Krystian Kubiak 1, Rafał Miączyński 1.

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ