GLKS Sarnów/Dalików wygrywa w Wartkowicach

0
102
views

Sarnow

 

 

 

 

 

 

W Wartkowicach odbył się Międzygminny Turniej Towarzyski Piłki Nożnej Seniorów o Puchar Wójta Gminy Wartkowice Piotra Kuropatwy. W turnieju wzięły udział cztery drużyny, które rozegrały mecze półfinałowe a następnie przegrani zagrali mecz o III miejsce a zwycięskie drużyny w finale. W Finale drużyna GLKS Sarnów/Dalików po ciekawym i emocjonującym meczu, wygrała 2:1 z Kotanem Ozorków. Po zakończeniu turnieju, wszystkie drużyny otrzymały puchary oraz nagrody osobiście z rąk Pana Wójta Gminy Wartkowice Piotra Kuropatwy.

 

wyniki:

 

LKS Grom Powodów – GLKS Sarnów/Dalików 1:1 (0:1) rz. karne 3:4

Pawlak Grzegorz-1 …… Urbaniak Paweł-1

 

Kotan Ozorków – Kobra Leźnica Wielka 1:1 (0:0) rz. karne 4:3

Jakub Poźniewski-1 … Gołas Marcin-1

 

Mecz o III miejsce

LKS Grom Powodów – Kobra Leźnica Wielka 1:1 (0:1) rz. karne 3:2

Urbaniak Wojciech-1 … Olczak Dawid-1

 

FINAŁ

GLKS Sarnów/Dalików – Kotan Ozorków 2:1 (1:1)

Kowalczyk Marcin-1 ……. Bartczak Mateusz-1

Dominowski Damian-1

 

zawodnik turnieju: Gołas Marcin (Kobra Leźnica Wielka)

bramkarz turnieju: Urbaniak Wojciech (LKS Grom Powodów)

Puchar FAIR PLAY: Kobra Leźnica Wielka

 

1. GLKS Sarnów/Dalików

skład: Olejnik Martyn, Matusiak Przemysław – Grabski Michał, Grabski Dominik, Kowalczyk Marcin, Kurlapski Marcin, Zduniak Kamil, Skrobala Marcin, Osowski Adrian, Dominowski Damian, Stelmachowicz Michał, Urbaniak Paweł, Olczak Dawid, 4 zawodników testowanych.

trener: Dziuba Artur

 

2. Kotan Ozorków

skład: Osiński Piotr – Bartczak Marcin, Bartczak Mateusz, Kaźmierczak Arkadiusz, Dąbrowski Radosław, Gozda Bartłomiej, Muszyński Arkadiusz, Wiaderkiewicz Radosław, Szplit Michał, Poźniewski Jakub, Bryzek Radosław.

trener: Walczyk Jacek

 

3. LKS Grom Powodów

skład: Urbaniak Wojciech – Janicki Sylwester, Janicki Jakub, Karolak Łukasz, Górecki Łukasz, Czekalski Jarosław, Kita Tomasz, Bień Sławomir, Bień Tomasz, Kindlejn Grzegorz, Stelmaszewski Mirosław, Plawsiuk Damian, Kupis Tomasz, Szmajchel Łukasz, Pawlak Grzegorz, Cichy Krystian.

trener: Bień Piotr

 

4. Kobra Leźnica Wielka

skład: Antczak Radosław – Łuczak Marek, Aninowski Sebastian, Dobiecki Kacper, Gołas Marcin, Zylak Arkadiusz, Chałas Marcin, Olczyk Kamil, Orczykowski Przemysław, Szadkowski Bogdan, Olczak Dawid.

trener: Karpiński Grzegorz

 

sędziował: Galoch Dariusz

Organizatorzy: Stowarzyszenie OK Poddębice, Klub Sportowy LKS Grom Powodów, Wójt Gminy Wartkowice.

SPONSORZY: Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Stanisław KATUSZA, 99-220 Wartkowice, Biała Góra 58 – Wyroby z mięsa i tradycyjne wędliny.

         Polska Woda Sp. z o. o. 95-035 Ozorków, Aleksandria 1A – Producent naturalnej wody źródlanej „PRIMAVERA”.

 

W dniu 09.08.2014r. na stadionie w Wartkowicach rozegrano turniejdrużyn seniorskich o Puchar Wójta Gminy Wartkowice Piotra KUROPATWY wktórym wzięły udział GROM Powodów, KOBRA Leźnica Wielka, GLKSSarnów Dalików oraz KOTAN Ozorków. W turnieju na cztery rozegrane meczetrzy rozstrzygały karne co świadczy o wyrównanym poziomie drużyn izaciętej walce w każdym spotkaniu. W pierwszym meczu współorganizatorturnieju Grom Powodów spotkał się z wyżej notowanym GLKS SarnówDalików i mimo wyraźnej przewagi i prowadzenia piłkarzy z Dalikowazespół z Powodowa nie odpuszczał i doprowadził do wyrównania któregoautorem był Grzegorz Pawlak. Mecz na swoją korzyść rozstrzygnęli gościew karnych 4-3. W drugim meczu spotkały się drużyny Kobry Leźnica Wielkai Kotana Ozorków. Mecz tych A klasowych drużyn również zakończył sięremisem 1-1 i dalszych losach obu klubów decydowały karne, które 4-3wygrał Kotan. W „małym finale” o III miejsce spotkały sięzaprzyjaźnione drużyny z Leźnicy i Powodowa. W tym emocjonującym meczupierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Kobry i od tego momentu Gromzaczął uzyskiwać przewagę i jego piłkarze starali się doprowadzić dowyrównania co osiągnęli w drugiej połowie po strzale Wojtka Urbaniaka wkońcówce meczu to Grom osiągnął przewagę, ale trzeba zwrócićpiłkarzom Kobry, gdyż mieli krótszą przerwę po pierwszym meczu. Wdoliczonym czasie gry piłkarze Gromu mogli przechylić szale zwycięstwana swoją stronę ale piłka odbiła się od słupka i wyszła w pole asędzia zakończył mecz. Rzuty karne lepiej wykonywali piłkarze z Powodowawygrywając 3-2 i to oni zajęli najniższe miejsce na podium. W finale, pozaciętym meczu, drużyna z Dalikowa wygrała 2-1 z Kotanem Ozorków. Wzwiązku z trzema seriami rzutów karnych turniej przedłużył się i WójtGminy Wartkowice Piotr Kuropatwa Puchary wręczał w blasku księżyca.Puchar za I miejsce odebrał GLKS Sarnów Dalików za II miejsce KotanOzorków a za III Grom Powodów. Z turnieju jednak nikt nie wyjechał bezpucharu gdyż Kobra Leźnica Wielka otrzymała Puchar FAIR PLAY ufundowanyprzez Stowarzeszenie OK Poddębice współorganizatora turnieju w osobieDariusza Galocha. Nagrodami dodatkowymi były szampany dla każdej zdrużyn oraz dla zawodnika turnieju Marcina GOŁASA (Kobra) i dla bramkarzaturnieju Wojtka URBANIAKA (Grom). Po turnieju wszystkie drużyny udałysię w swoim gronie na grilowaną kiełbaskę ufundowaną przez StanisławaKatuszę i jego Zakład Wędliniarsko Rzeźniczy z Białej Góry a przezcały turniej korzystali z wody Primavera ufundowaną przez Polską Wodę zAleksandrii za powyższe serdecznie dziękujemy.

źródło Grom Powodów

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ