Panattoni rozbuduje kompleks K-FLEX koło Uniejowa

0
138
views
Przy fabryce firmy K-FLEX koło Uniejowa, firma Panattoni wybuduje budynek magazynowy o łącznej powierzchni na poziomie 9 300 metrów kwadratowych.

Panattoni zrealizuje kolejną inwestycję dla oddziału włoskiej firmy L’ISOLANTE K-FLEX, który jest producentem systemów izolacyjnych dla potrzeb instalacji klimatyzacyjnych, chłodniczych, wentylacyjnych, wodociągowych, CO, CWU oraz obiektów budowlanych i przemysłowych.

Deweloper wybuduje obiekt magazynowy o powierzchni 9 300 mkw., który zostanie dobudowany do istniejącego już budynku firmy w Wieleninie koło Uniejowa, który ma ponad 50 000 mkw. powierzchni. Niewielką część w dobudowanym obiekcie zajmą pomieszczenia gospodarcze i socjalno-biurowe.

Nowa inwestycja zostanie podzielona na dwie części – wyższa o wysokości netto na poziomie 15 metrów będzie miała powierzchnię 2 936 mkw., a niższa, prawie 11-metrowa – powierzchnię 6 160 mkw. Obie części hali początkowo pełnić będą funkcje magazynowe, większa zostanie jednak w trakcie budowy przystosowana do prowadzenia produkcji w przyszłości. Zwiększony zostanie w niej dostęp światła dziennego do 12,5% powierzchni dachu oraz doświetlenie światłem sztucznym do 350 luksów.

Panattoni rozpocznie prace budowlane w połowie br., a ich koniec planowany jest na styczeń 2021 roku. Nowa hala zlokalizowana będzie w kompleksie K-FLEX w Wieleninie-Kolonii, tuż przy drodze wojewódzkiej 473, ok. 7 km od węzła autostrady A2 i niespełna 8 km od centrum Uniejowa.

Źródło: Urbanity.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ