Orszak Trzech Króli 2022 w Uniejowie – Dzień dziś wesoły

0
72
views

Orszak Trzech Króli w Uniejowie po raz kolejny wyruszy z darami dla Nowonarodzonego.

Tradycyjnie 6 stycznia 2022 r. rozśpiewany korowód kolędników przejdzie w barwnym orszaku ulicami miasta do Kolegiaty pw. NMP w Uniejowie, gdzie o godzinie 10.30 zostanie odprawiona uroczysta msza święta.

Tematem tegorocznego Orszaku Trzech Króli jest świętowanie. Uczestnicy uroczystego pochodu są zachęcani do podjęcia refleksji nad dobrym przygotowaniem i głębokim przeżywaniem świąt Bożego Narodzenia, czego konsekwencją jest radość w ludzkich sercach.

„Dzień dziś wesoły!” śpiewamy w ten piękny dzień świąteczny i uczymy się, jak nabierać sił podczas świąt, aby na co dzień, podczas nauki i pracy, mimo różnych trudności i życiowych zmagań, promienieć radością – mówią organizatorzy Orszaku Trzech Króli.

Korowód wyruszy tradycyjnie o godzinie. 10.00 spod Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich, gdzie uczestnicy otrzymają tekturowe korony i śpiewniki. Na najmłodszych kolędników przewidziano słodką niespodziankę po mszy św.

A.Ow.

 

Walentynkowy koncert Dawida Kwiatkowskiego

Dawid Kwiatkowski wystąpi dla gości Aparthotelu Termy Uniejów. Gwiazdor młodego pokolenia da wyjątkowy, kameralny koncert walentynkowy.

 

Z okazji święta zakochanych Aparthotel Termy Uniejów przygotował nietuzinkową niespodziankę dla swoich gości. Podczas weekendu 12/13 lutego 2022 r. odbędzie się zamknięty koncert Dawida Kwiatkowskiego – artysty, który wraz ze swoimi przebojami nie schodzi z list przebojów. Miniony rok 2021 upłynął pod znakiem singli takich jak: „Proste” czy „Bez Ciebie”, które przez długi czas nie schodziły z pierwszych miejsc list przebojów.

Koncert Dawida Kwiatkowskiego wraz z pobytem w Aparthotelu może być świetnym przepisem na wyjątkowe spędzenie wieczoru w walentynkowy weekend.

Tego jeszcze w Uniejowie nie było – kameralny, wyjątkowy koncert walentynkowy. Zaskocz swoją drugą połówkę i spraw jej niespodziankę, której na pewno się nie spodziewa. Pobyt w naszym hotelu to przepis na wyjątkowe walentynki dla wszystkich zakochanych – zachęcają organizatorzy z Aparthotel Termy Uniejów.

Już dziś można dokonać rezerwacji pakietu, który obejmuje:
– ekskluzywny, zamknięty koncert Dawida Kwiatkowskiego
– dobę w pokoju hotelowym z możliwością indywidualnych kąpieli solankowych
– przepyszne śniadanie w formie bufetu szwedzkiego
– 2,5-godzinny bilet wstępu do Term Uniejów wraz z saunami
– nielimitowany dostęp do hotelowej strefy wellness

Więcej informacji: bit.ly/KoncertDawidaKwiatkowskiego
A.Ow.

 

Karty zniżkowe dla mieszkańców przedłużone w systemie

 

źródło: Gmina Uniejów

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ