Nowy Zastępca Burmistrza Uniejowa

Od 1 września burmistrz Uniejowa – Józef Kaczmarek ma nowego zastępcę. Jest nim Mirosław Madajski, który przez ostatnie 3 lata pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej.

Nowy zastępca burmistrza to 45-letni uniejowianin, absolwent kierunków: Organizacja Polityki społecznej, Arteterapia, Marketing i Zarządzanie. Od 2018 roku pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miejskiej w Uniejowie, a już trzecią kadencję był radnym – w 1. kadencji jako członek Komisji Społecznej, a w 2. kadencji jako przewodniczący Komisji Uzdrowiskowej.

Dotychczas Mirosław Madajski pracował jako terapeuta w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Czepowie. To także współzałożyciel Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni, a od 2013 r. realizuje warsztaty i koncerty integracyjne w Uniejowie.

Z dniem 1 września objął funkcję zastępcy burmistrza. W związku z tym podczas 48. sesji Rady Miejskiej w Uniejowie złożył oficjalną rezygnację z funkcji przewodniczącego rady oraz z funkcji radnego.
Na wspomnianej sesji jednogłośnie wybrano nowego przewodniczącego, którym został Tomasz Wójcik. Za wyborem zagłosowało 12 obecnych na sesji radnych.

Mirosław Madajski zastąpił na fotelu zastępcy burmistrza, Janusza Kosmalskiego, który funkcję pełnił od 16 stycznia 2019 roku. Wcześniej nieprzerwanie od 26 marca 2006 roku był przewodniczącym Rady Miejskiej.

Pytany o plan działania, nowy zastępca wskazał, że stawia na współpracę ze wszystkimi radnymi. Podkreślił także, że jest osobą otwartą na szeroko pojęty dialog z mieszkańcami.
Nowemu Zastępcy życzymy wytrwałości i wielu sukcesów.

A.Ow.

 

Konsultacje miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego

W dniu 2 września 2021 r. o godzinie 16:00 w sali Ochotniczej Straży Pożarnej w Uniejowie (ul. Kilińskiego 14, I piętro), odbędzie się Spotkanie konsultacyjne dotyczące projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla części strefy uzdrowiskowej „B” na terenie miasta Uniejów i miejscowości Człopy, Spycimierz, Zieleń i fragmentu strefy uzdrowiskowej „C” w miejscowości Zieleń. 

Z projektem miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego można zapoznać się podczas Spotkania konsultacyjnego w dniu 02.09.2021r., a także:

Serdecznie zapraszamy Wszystkich Zainteresowanych.

źródło: Gmina Uniejów

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS