Mistrzowie czekają …

0
46
views

DSC02766

 

 

 

 

 

XX EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ w PIŁCE NOŻNEJ

SEZON 2015/2016

 

Mistrzowie XIX Edycji Poddębickiej Ligi Halowej, czekają na drużyny, które są chętne zgłosić się do udziału w rozgrywkach i powalczyć o odebranie tytułu … XX Edycja zainauguruje rozgrywki 20 listopada 2015 roku w piątek o godz. 18:00. Na dzień dzisiejszy są trzy opcje przeprowadzenia rozgrywek i teraz liczymy na zawodników jak i kibiców, którzy się sami wypowiedzą na ten temat poprzez komentarze na tej stronie a na zebraniu, zainteresowane drużyny ustalą szczegóły w oparciu o wasze komentarze.

 

I opcja: PLH zostanie rozegrana jak co roku a więc każdy z każdym a następnie play offy aż do finału.

 

II opcja: PLH zostanie rozegrana każdy z każdym a następnie podzielona zostanie na dwie grupy a więc mistrzowska i tworząca grupę która za rok stworzy drugą ligę.

 

III opcja: PLH zostanie podzielona na dwie ligi a więc w pierwszej zagra pięć lub sześć najlepszych drużyn z zeszłego roku a pozostałe i nowe zagrają w II lidze.

 

Wszystkie zainteresowane drużyny, prosimy o kontakt e-mailowy: okzielona@wp.pl lub tel. 730-501-888 w celu zapytania o szczegóły lub zgłoszenia swojej drużyny do udziału w rozgrywkach. Zebranie organizacyjne jest zaplanowane na 13 listopada (piątek) o godzinie 19:00 w hali sportowej przy Gimnazjum w Poddębicach.

 

ZAPRASZAMY !!! i czekamy na opinie …

 

 

Poprzedni artykułNasi za … granicą
Następny artykułPoddębice sponsorem Widzewa
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ