Poddębice sponsorem Widzewa

0
43
views

widzew Ł.

 

 

 

 

 

Zgodnie z tradycją mecz Widzew Łódź – Zjednoczeni Stryków ma sponsora.

Można się do tego już przyzwyczaić, gdy RTS gra w Łodzi, jest dobrodziej meczu.

I tak niedzielne spotkanie Widzew Łódź – Zjednoczeni Stryków odbędzie się pod patronatem Gminy Poddębice. Co warte podkreślenia Gmina Poddębice była sponsorem zawodów Widzew Łódź – Jutrzenka Warta.   

O życzliwej Widzewowi Gminie więcej tutaj: www.poddebice.pl/

źródło: widzewiak.pl

 

Organizację najbliższego domowego meczu Widzewa Łódź wesprze ponownie gmina Poddębice.

Nie od dziś wiadomo, że burmistrz Poddębic sympatyzuje z łódzką drużyną. Pan Piotr Sęczkowski ma na koncie więcej meczów wyjazdowych czy nawet domowych niż niejeden kibic RTS. Mimo pełnionej funkcji znajduje czas i w miarę możliwości wspiera poczynania nowo powstałego Stowarzyszenia. Tym razem został on, wraz z miastem, sponsorem meczu Widzewa, w którym przeciwnikiem będą Zjednoczeni Stryków.

W ramach współpracy i podziękowania chcielibyśmy zaprosić kibiców do odwiedzenia gminy Poddębice. Podczas pobytu tam będziecie mogli poczuć się jak piłkarze Widzewa, korzystając z Centrum Turystyki i Rekreacji w Byczynie, ale też zrelaksować się w basenach termalnych czy skosztować wód z Ogrodu Zmysłów i Pijalni Wód Termalnych. Gorąco zapraszamy do skorzystania z atrakcji miasta i gminy Poddębice, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

***

Akcja „Sponsor meczu” to inicjatywa RTS Widzew Łódź, skierowana do małego i średniego biznesu. Logo firmy będącej sponsorem meczu zostaje umieszczone na stronie internetowej Klubu oraz na biletach na dany mecz.

Firmy, które w ten sposób chcą wesprzeć klub prosimy o kontakt z członkiem zarządu Stowarzyszenia – Rafałem Krakusem – rafal.krakus@laczynaswidzew.pl

źródło: widzewlodz.pl

 

 

 

Poprzedni artykułMistrzowie czekają …
Następny artykułŚwięto piłkarskie
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ