Łukasz Dynel trzeci w klasyfikacji strzelców IV ligi

 

 

 

 

Paweł Baraniak (na zdjęciu) z Zawiszy Pajęczno zdobył 30 bramek i został królem strzelców IV ligi. Na miejscu drugim Sebastian Balcerek ze Zjednoczonych Stryków – 28. Po 26 goli strzelili Rafał Serwaciński (KS Kutno) oraz Łukasz Dynel (Termy Ner Poddębice). 24 gole zdobył Marcin Kobierski z Warty Sieradz, a 23 Konrad Niedzielski ze Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Niestety, Łukaszowi Dynelowi nie udało się wywalczyć tytułu króla strzelców łódzkiej czwartej ligi. Koronę zgarnął Paweł Baraniak, reprezentujący Zawiszę Pajęczno, który zanotował aż trzydzieści trafień!

Najskuteczniejszy strzelec Term Neru nie mógł poprawić swojego dorobku w konfrontacji z Mechanikiem Radomsko, bowiem pauzował za nadmiar żółtych kartek. W sumie Łukasz trafiał do siatki rywali dwadzieścia sześć razy, tyle samo co Rafał Serwaciński z KS Sand-Bus Kutno. Obu pogodził Sebastian Balcerek (Zjednoczeni Stryków), który z dwudziestoma ośmioma golami uplasował się tuz za plecami Baraniaka. Tuż za podium znaleźli się Marcin Kobierski (Warta Sieradz) oraz Konrad Niedzielski (Zjednoczeni Gmina Bełchatów).

Klasyfikacja najskuteczniejszych strzelców łódzkiej IV ligi:
30 – Paweł Baraniak (Zawisza Pajęczno)
28 – Sebastian Balcerek
26 – Łukasz Dynel, Rafał Serwaciński (KS Sand-Bus Kutno)
24 – Marcin Kobierski (Warta Sieradz)
23 – Konrad Niedzielski (Zjednoczeni Gmina Bełchatów)

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS