Łukasz Dynel trzeci w klasyfikacji strzelców IV ligi

0
75
views

 

 

 

 

Paweł Baraniak (na zdjęciu) z Zawiszy Pajęczno zdobył 30 bramek i został królem strzelców IV ligi. Na miejscu drugim Sebastian Balcerek ze Zjednoczonych Stryków – 28. Po 26 goli strzelili Rafał Serwaciński (KS Kutno) oraz Łukasz Dynel (Termy Ner Poddębice). 24 gole zdobył Marcin Kobierski z Warty Sieradz, a 23 Konrad Niedzielski ze Zjednoczonych Gmina Bełchatów.

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Niestety, Łukaszowi Dynelowi nie udało się wywalczyć tytułu króla strzelców łódzkiej czwartej ligi. Koronę zgarnął Paweł Baraniak, reprezentujący Zawiszę Pajęczno, który zanotował aż trzydzieści trafień!

Najskuteczniejszy strzelec Term Neru nie mógł poprawić swojego dorobku w konfrontacji z Mechanikiem Radomsko, bowiem pauzował za nadmiar żółtych kartek. W sumie Łukasz trafiał do siatki rywali dwadzieścia sześć razy, tyle samo co Rafał Serwaciński z KS Sand-Bus Kutno. Obu pogodził Sebastian Balcerek (Zjednoczeni Stryków), który z dwudziestoma ośmioma golami uplasował się tuz za plecami Baraniaka. Tuż za podium znaleźli się Marcin Kobierski (Warta Sieradz) oraz Konrad Niedzielski (Zjednoczeni Gmina Bełchatów).

Klasyfikacja najskuteczniejszych strzelców łódzkiej IV ligi:
30 – Paweł Baraniak (Zawisza Pajęczno)
28 – Sebastian Balcerek
26 – Łukasz Dynel, Rafał Serwaciński (KS Sand-Bus Kutno)
24 – Marcin Kobierski (Warta Sieradz)
23 – Konrad Niedzielski (Zjednoczeni Gmina Bełchatów)

źródło: termyner.poddebice.pl

 

 

 

 

Poprzedni artykułTermy utrzymane
Następny artykułJanusz Jończyk z awansem
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ