Obserwuj nas na Facebook

DSC02548

 

 

 

 

Wtorek godz. 19:00 w hali sportowej przy Gimnazjum w Poddębicach, odbędzie się losowanie pierwszej kolejki Poddębickiej Ligi Halowej, oraz zostanie omówiony regulamin rozgrywek. Organizator Stowarzyszenie OK Poddębice, zaprasza wszystkich przedstawicieli zgłoszonych drużyn do rozgrywek na spotkanie.

 

Drużyny zgłoszone do rozgrywek:

– Przyjeżdża Orkiestra Poddębice

– AA Awaria na Budowie Poddębice

– Markbud Poddębice

– FC United Łódź

– PSP Poddębice

– Ekomel Poddębice

– MKS Mianów

– Sheriff Team Łódź

 

 

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS