Obserwuj nas na Facebook

DSC02379

 

 

 

 

XX EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI HALOWEJ w PIŁCE NOŻNEJ SEZON 2015/1016′ zainauguruje 27 listopada (piątek) 2015 roku o godz. 18:00 w hali sportowej w Poddębicach.

Do rozgrywek zgłosiło się osiem drużyn więc pozostały już tylko dwa miejsca.

Zainteresowane drużyny prosimy o kontakt telefoniczny: 730-501-888

 

ZAPRASZAMY

 

 

Udostępnij

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Koncert Małej Armii Janosika – moc góralskiej muzyki

13 czerwca mieliśmy w Uniejowie okazję przeżyć niezwykłe muzyczne i duchowe wydarzenie. W malowniczej scenerii, przy tężni solankowej, odbył się wyjątkowy koncert Małej Armii Janosika – największej góralskiej kapeli w Polsce. Zachwyciła publiczność autentyczną

TERMALNI ŻEGNAJĄ SIĘ Z IV LIGĄ

IV LIGA Boruta Zgierz – Termy Poddębice  5:3 (2:1) … Starczewski Krystian (26′), Oyedele (50′), Piotrowski Kacper (53′).   pozostałe mecze: KS Kutno 4-0 Ceramika Opoczno 13 czerwca, 13:00 UMKS