Kolejna LIGA TYPERA przed nami

0
20
views

 

 

 

IV EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI TYPERA

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejna LIGA TYPERA. Już w ten weekend zagrają pierwsze nasze drużyny z powiatu Poddębickiego o punkty, a będą to TERMY NER Poddębice i PISIA Zygry. Spotkania rozegrane zostaną już 13 sierpnia (niedziela) o godz. 17:00. TERMY NER zagrają w Buczku z Orkanem, a PISIA u siebie w Zygrach z LKS Pyszków. I od tych pojedynków typerzy będą mogli rozpocząć naszą zabawę, typując wyniki naszych drużyn, a w następnych tygodniach ruszają także następne ekipy: TERMY Uniejów, GLKS Sarnów/Dalików, SAZAN Pęczniew, GROM Powodów i TERMY NER II Poddębice. W tej edycji będzie możliwość zdobycia więcej punktów, a to za sprawą drugiej drużyny Term Neru, która jako siódma z naszego powiatu, weźmie udział w rozgrywkach prowadzonych przez Łódzki Związek Piłki Nożnej. 

W zabawie może wziąć udział każdy kto ma ochotę śledzić poczynania naszych drużyn z powiatu, a zarazem spróbować swoich sił w wytypowanie dokładnych wyników na tle różnego poziomu rozgrywek. zabawa będzie się toczyć aż do listopada, a więc będzie możliwość zdobycia sporo punktów. W tej edycji, zwycięzca także punkty zamieni na złotówki, 1 punkt – 1 zł.

Zapowiedzi dla typerów, odbywać się będą podczas zapowiedzi meczów o ligowe punkty.

Każdy kto będzie miał ochotę wziąć udział, musi przygotować nick i adres e-mailowy, będzie trzeba tego użyć w komentarzach, gdzie będziemy tam także typować wyniki.

 

Punktacja:

Trafienie dokładnego wyniku – 5 punktów

Trafienie remisu – 3 punkty

Trafienie zwycięstwa – 1 punkt

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ