Dawid Gralka będzie walczył w KSW. Ogłoszono termin i rywala

0
119
views

 

 

Dawid Gralka zadebiutuje 9 czerwca 2018 roku na gali KSW w Gdańsku. Uniejowianin zmierzy się podczas walki w Ergo Arenie z Sebastianem Przybyszem.

Wczoraj ogłoszono, że dwóch czołowych zawodników wagi koguciej zmierzy się 9 czerwca na KSW 44. Podczas tej samej gali w walce wieczoru zobaczymy starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a byłym mistrzem, Karolem Bedorfem. O pas KSW w wadze piórkowej powalczą Kleber Koike Erbst i Marcin Wrzosek. Kolejnego zwycięstwa w klatce poszuka również jedna z największych gwiazd KSW, Michał Materla. Do klatki wejdzie także Tomasz Oświeciński, który skrzyżuje rękawice z bośniacką supergwiazdą, Erko Junem. 


kswmma.com

Dawid Gralka rozpoczynał swoją przygodę ze sportem 18 lat od treningów karate. Dzisiaj trenuje MMA, jest dietetykiem, trenerem i cutmanem podczas gal mieszanych sztuk walk. Obecnie jako trener przygotowania motorycznego współpracuje m.in. z Karoliną Kowalkiewicz – zawodniczką UFC oraz Marcinem Wrzoskiem zawodnikiem KSW. Dotąd 28-latek z Uniejowa stoczył 7 walk, z których 6 wygrał. W czerwcu 2017 roku na gali Octagon FC w Göttingen pokonał Eugena Della po 3 rundowej walce.

Rywal Gralki – Sebastian Przybysz to 24-letni reprezentant Mighty Bulls Gdynia, który stoczy pierwszy pojedynek w największej organizacji MMA w Europie przed własną publicznością. Przybysz  zaczynał zawodową karierę od zwycięstwa przez nokaut, a ostatnio dopisał do bilansu także pierwszą wygraną przez poddanie. 

źródło: uniejow.net.pl

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ