Co się dzieję w naszych drużynach

 

 

 

 

 

Okres odpoczynku dla naszych zawodników między rundami, dobiega końca. Pierwsza drużyna z naszego Powiatu, która ruszy z przygotowywaniem do rundy rewanżowej, będzie Termy Ner Poddębice.

 

TERMY NER Poddębice (IV liga 12 miejsce)

Na sobotę (14 stycznia) pierwszy trening zaplanował Michał Bistuła (na zdjęciu), nowy szkoleniowiec czwartoligowych Term Neru Poddębice. Tego dnia mają być także przeprowadzone indywidualne rozmowy z piłkarzami. Zespół z Poddębic zostanie wzmocniony kilkoma doświadczonymi zawodnikami.

Jak informuje Zbigniew Domżał, prezes Neru, akces gry w klubie z Poddębic zgłosili: Damian Knera, Mikołaj Zwoliński oraz Karol Domżał – wszyscy z Sokoła Aleksandrów. Klub nawiązał współpracę z firmą KEEZA oraz łódzką Szkołą Mistrzostwa Sportowego.

źródło: lodzkifutbol.pl

Pierwszy trening Term Neru Poddębice, odbędzie się w sobotę (14 stycznia) o godzinie 12:00 na obiektach sportowych w Byczynie. Trener spodziewa się sześciu nowych graczy już w sobotę w śród nich ma być także zawodnik z Ukrainy, który grał ostatnio na Słowacji. Kierownikiem zespołu został Kamil Nowacki.

 

Plan sparingów Term Neru:

28.01 – Zjednoczeni Gmina Bełchatów (łódzka IV liga)

04.02 – Zawisza Rzgów (łódzka IV liga)

11.02 – Kujawianka Izbica Kujawska (kujawsko-pomorska IV liga)

18.02 – LKS Kwiatkowice (łódzka IV liga)

25.02 – Kujawianka Izbica Kujawska (kujawsko-pomorska IV liga)

01.03 – Wicher Dobra

04.03 – wolny termin

 

 

MGLKS TERMY Uniejów (klasa okręgowa 9 miejsce)

Pierwszy trening zawodników z Uniejowa pod wodzą Mateusza Zajdela, odbędzie się 17 stycznia. Treningi będą się odbywać na obiektach sportowym imienia Włodzimierza Smolarka w Uniejowie. Pierwszy mecz sparingowy, rozegrany zostanie 1 lutego (środa) o godzinie 18:30 w Uniejowie a przeciwnikiem będzie Górnik Konin.

 

 

GLKS Sarnów/Dalików („A” klasa LIDER !!!)

Lider „A” klasy grupy III pierwszy trening ma zaplanowany na 31 stycznia (wtorek). GLKS Sarnów/Dalików nie zamierza zwalniać i cały okres przygotowawczy będzie pod kątem awansu do klasy okręgowej a więc można się spodziewać wzmocnień. Pierwszy mecz sparingowy ma się odbyć 3 lutego (piątek) w Uniejowie z Termami.

 

 

GKS Pisia Zygry („A” klasa 11 miejsce)

Drużyna z Zygier okres przygotowawczy ma taki sam jak co roku a więc przygotowania będą bazować tylko na meczach sparingowych. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się 19 lutego (niedziela) a przeciwnikiem będzie drużyna występująca w „B” klasie Orzeł Kazimierz.

 

 

LKS Sazan Pęczniew („A” klasa 12 miejsce)

Drużyna z Pęczniewa na samym początku roku, musi się zderzyć z formalnościami wyjaśniającymi na linii klub – Wójt, odnośnie miejsca rozgrywania spotkań w rundzie wiosennej. Poza tym, drużyna ma zaplanowane pierwsze spotkanie na początek lutego. Przygotowania będą się opierać przede wszystkim na meczach sparingowych. Pierwszy mecz kontrolny, ma się odbyć 26 lutego (niedziela).

 

 

LKS Grom Powodów („B” klasa 10 miejsce)

Zawodnicy naszego jedynego jak na razie przedstawiciela „B” klasy (jak na razie), spotykają się na grach zespołowych w hali sportowej w Wartkowicach. Od miesiąca lutego, zajęcia zmienią się już w treningi przygotowujące zawodników do meczów wiosennych. Pierwszy mecz sparingowy jest zaplanowany na 12 marca (niedziela) a przeciwnikiem będzie Husaria Rzgów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

PODDĘBICCY POLICJANCI OSTRZEGAJĄ PRZED WŁAMANIAMI

Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Aby pozostawiły tylko radosne wspomnienia, pamiętajmy o zabezpieczeniu swojego majątku przed wyjazdem. W dniu Europejskiego Dnia Zapobiegania Włamaniom do Domów poddębicki dzielnicowy informował mieszkańców

ZAPROSZENIE NA ZAWODY STRAŻACKIE

Zapraszamy na Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Zmagania druhów ochotników z terenu Gminy Poddębice odbędą się w niedzielę 30 czerwca br. w Niemysłowie. Początek zaplanowano na godz. 12.   KLUB STRZELECKI RCS