Andrzej Kardaś MISTRZEM

0
64
views

 

 

DSCN0602

 

 

 

 

 

 

I EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO 2016′

 

Zwycięzcą ligi został Andrzej Kardaś, pokonując w finale Łukasza Misiaka 2:0 (6:2 6:2). Mecz, patrząc na wynik, nie był jednostronny. Łukasz bronił się godnie, ale różnica poziomu, jednak była po stronie Andrzeja i stało się że I edycję, wygrywa najlepszy zawodnik tej ligi.

W meczu o trzecie miejsce, Łukasz Ciałkowski po dramatycznym pojedynku, pokonał Szymona Manie 2:1 (3:6 6:3 6:3). Był to pojedynek w którym to wynik, był cały czas przewrotny. Wygrał zawodnik który po małym deszczu i przerwie postanowił grać bez … butów a więc na boso. To był chyba strzał w dziesiątkę, ponieważ Łukasz, pewniej poruszał się po korcie i Szymon miał problem. Tak czy inaczej po tym dramatycznym pojedynku wygrał lepszy i zdobył trzecie miejsce w I edycji PLTZ.

Organizator serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom Poddębickiej Ligi Tenisa Ziemnego, za bardzo wspaniałą atmosferę, podczas rozgrywanych pojedynków na korcie w Byczynie a także, za miłą i zaskakującą uroczystość zakończenia rywalizacji w restauracji. Zawodnikom, którzy doznali kontuzji, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Stowarzyszenie OK Poddębice, dziękuje właścicielowi Restauracji „OSCAR” w Poddębicach, za umożliwienie zorganizowania, ceremonii zakończenia Poddębickiej Ligi Tenisa Ziemnego, oraz Radnemu Gminy Poddębice Przemkowi Jaszczakowi.

 

Ostateczna tabela:

1. Kardaś Andrzej

2. Misiak Łukasz

3. Ciałkowski Łukasz

4. Mania Szymon

5. Galoch Dariusz

6. Twardowski Dariusz

7. Słaboń Maciej

8. Dominowski Damian

9. Buda Tomasz

10. Maciejewski Maciej

11. Stajewski Arkadiusz

12. Jesionowski Kamil

 

Organizator: Stowarzyszenie OK Poddębice

 

JUŻ OD WRZEŚNIA ODBĘDZIE SIĘ II EDYCJA PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO NA KTÓRĄ JUŻ ZAPRASZAMY CHĘTNYCH DO WZIĘCIA UDZIAŁU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ