ZWYCIĘSKA SOBOTA

0
269
views

IV LIGA

Orkan Buczek – Termy Ner Poddębice 2:3 (2:1)

… Marciniak Łukasz-1, Bistuła Jakub-1, Narożnik Bartosz-1.

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 2:3 Termy Ner Poddębice
RKS Radomsko 1:0 MKP-Boruta Zgierz
KS Sand Bus Kutno 6:2 Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów 0:6 Warta Sieradz
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0 Zjednoczeni Stryków
Warta Działoszyn 9:0 Pelikan II Łowicz
Pogoń Zduńska Wola 0:0 Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno 1:0 Stal Niewiadów

 

tabela:

1 RKS Radomsko 20 50 57 14 16 2 2
2 Warta Sieradz 20 47 51 20 14 5 1
3 KS Sand Bus Kutno 20 44 49 28 14 2 4
4 LKS Kwiatkowice 19 39 36 22 12 3 4
5 Orkan Buczek 20 36 42 17 10 6 4
6 Ceramika Opoczno 19 34 24 24 11 1 7
7 Zjednoczeni Stryków 20 31 27 23 9 4 7
8 Włókniarz Zelów 20 24 27 37 7 3 10
9 Termy Ner Poddębice 20 24 30 38 7 3 10
10 Andrespolia Wiśniowa Góra 19 23 31 34 6 5 8
11 Omega Kleszczów 20 22 32 37 6 4 10
12 Warta Działoszyn 20 22 50 47 5 7 8
13 Pogoń Zduńska Wola 20 17 22 40 4 5 11
14 Pelikan II Łowicz 20 17 22 61 5 2 13
15 Pilica Przedbórz 20 15 33 52 3 6 11
16 MKP-Boruta Zgierz 20 14 21 38 3 5 12
17 Stal Niewiadów 19 11 15 37 2 5 12

 

 

KLASA OKRĘGOWA

PTC Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików 0:2 (0:1)

… Kołakowski Przemysław-2

 

Termy Uniejów – ŁKS II Łódź 0:9 (0:3)

 

pozostałe mecze:

Termy Uniejów 0:9 ŁKS II Łódź
Widzew II Łódź 4:1 UKS SMS Łódź
PTC Pabianice 0:2 GLKS Sarnów/Dalików
Zawisza Rzgów 0:0 Bzura Ozorków
GKS Ksawerów 4:1 Sokół II Aleksandrów
Włókniarz Pabianice 1:3 LKS Rosanów
Stal Głowno 3:0 Start Brzeziny
Włókniarz Konstantynów 0:3 Orzeł Parzęczew

 

tabela:

1 ŁKS II Łódź 18 50 93 10 16 2 0
2 Widzew II Łódź 18 46 96 15 15 1 2
3 Zawisza Rzgów 18 38 34 19 11 5 2
4 Stal Głowno 18 37 50 30 11 4 3
5 Orzeł Parzęczew 18 31 49 32 10 1 7
6 LKS Rosanów 18 30 41 39 10 0 8
7 Włókniarz Pabianice 18 29 27 25 9 2 7
8 GKS Ksawerów 18 29 36 40 9 2 7
9 Termy Uniejów 18 26 34 45 8 2 8
10 UKS SMS Łódź 18 24 41 47 7 3 8
11 Start Brzeziny 18 22 39 42 7 1 10
12 GLKS Sarnów/Dalików 18 14 29 57 4 2 12
13 Sokół II Aleksandrów 18 12 22 47 3 3 12
14 PTC Pabianice 18 12 21 67 4 0 14
15 Włókniarz Konstantynów 18 11 21 55 3 2 13
16 Bzura Ozorków 18 5 11 74 1 2 15

 

 

KLASA „A” GRUPA III

Kobra Leźnica Wielka – Sazan Pęczniew 1:2 (0:1)

… Ciepłoch Marek-2

pozostałe mecze:

Kotan Ozorków 4:2 OSP Iskra Głowno
Dąbrowianka Dąbrowice 3:5 Witonianka Witonia
KS II Kutno 5:2 Malina Piątek
MKS Mianów 5:3 Magnat Sierpów
Ostrovia Ostrowy 1:3 Victoria Rąbień
Kobra Leźnica Wielka 1:2 Sazan Pęczniew
LKS Świnice Warckie 2:0 Bzura Młogoszyn

 

tabela:

1 Victoria Rąbień 16 39 58 19 12 3 1
2 KS II Kutno 16 39 49 21 13 0 3
3 Witonianka Witonia 16 35 57 22 11 2 3
4 Ostrovia Ostrowy 16 35 54 29 11 2 3
5 Sazan Pęczniew 16 28 53 40 8 4 4
6 Bzura Młogoszyn 16 24 36 37 7 3 6
7 LKS Świnice Warckie 16 22 32 36 6 4 6
8 Kotan Ozorków 16 21 37 41 6 3 7
9 MKS Mianów 16 21 35 39 6 3 7
10 Kobra Leźnica Wielka 16 17 24 39 4 5 7
11 Dąbrowianka Dąbrowice 16 12 26 43 3 3 10
12 Magnat Sierpów 16 11 29 51 3 2 11
13 OSP Iskra Głowno 16 7 21 55 2 1 13
14 Malina Piątek 16 7 27 66 2 1 13

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II

Pisia Zygry – Unia Sieradz-Męka 4:1 (2:0)

Chmielecki Patryk-2, Kubisz Jan-1, Kubiak Krystian-1

pozostałe mecze:

GKS Sędziejowice 3:1 LKS Kobierzycko
LGKS Charłupia Mała 2:0 LKS Pyszków
LKS Kalinowa 2:3 LZS Rębieskie
Inter-Sieradz Woźniki 3:1 Sokół Goszczanów
Rokita Rokitnica 2:1 UKS Ustków
RKS Rychłocice 3:1 UMKS Ostrowia w Ostrówku
Hetman Rusiec 2:3 Victoria Szadek
Pisia Zygry 4:1 Unia Sieradz-Męka

 

tabela:

1 Sokół Goszczanów 19 43 65 34 13 4 2
2 GKS Sędziejowice 19 35 62 45 11 2 6
3 LKS Pyszków 19 35 39 23 10 5 4
4 Victoria Szadek 19 35 46 29 11 2 6
5 Hetman Rusiec 19 35 54 46 11 2 6
6 LGKS Charłupia Mała 19 31 59 39 9 4 6
7 LZS Rębieskie 19 31 52 45 10 1 8
8 RKS Rychłocice 19 31 47 38 9 4 6
9 Pisia Zygry 19 27 53 48 8 3 8
10 Inter-Sieradz Woźniki 19 27 37 44 8 3 8
11 Rokita Rokitnica 19 26 43 44 7 5 7
12 LKS Kobierzycko 19 25 40 48 8 1 10
13 Unia Sieradz-Męka 19 17 39 54 4 5 10
14 UKS Ustków 19 16 37 56 4 4 11
15 LKS Kalinowa 19 9 20 60 2 3 14
16 UMKS Ostrowia w Ostrówku 19 7 22 62 1 4 14

 

 

KLASA „B” GRUPA II

Grom Powodów – Sokół Skromnica5:1 (2:1)

Adamiak Marcin-2, Jita Jakub-1, Pyciarz Bartosz-1, sam.-1.

pozostałe mecze:

LKS Modlna 1:3 Włókniarz II Konstantynów
LKS Dąbrówka 2:1 Kanarki Małachowice
Orzeł Wróblew 4:0 Sokół Lutomiersk
Grom Powodów 5:1 Sokół Skromnica
Santos Czerchów 1:2 Victoria Grabów

 

tabela:

1 Włókniarz II Konstantynów 12 32 49 17 10 2 0
2 Grom Powodów 12 25 25 13 8 1 3
3 Victoria Grabów 12 23 33 13 7 2 3
4 Santos Czerchów 12 19 25 22 6 1 5
5 LKS Dąbrówka 12 19 44 19 6 1 5
6 Kanarki Małachowice 12 18 23 22 6 0 6
7 Orzeł Wróblew 12 18 50 31 6 0 6
8 Start Szczawin 11 12 17 31 4 0 7
9 LKS Modlna 11 12 20 24 3 3 5
10 Sokół Lutomiersk 12 11 21 32 3 2 7
11 Sokół Skromnica 12 0 8 91 0 0 12

 

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ