ZNAMY TERMINARZ KLASY OKRĘGOWEJ

0
136
views

Łódzki Związek Piłki Nożnej, organizator rozgrywek klasy okręgowej, opublikował już terminarz rozgrywek sezonu 2019/2020′. Nasze dwie drużyny z naszego powiatu, inaugurują swoje pierwsze pojedynki na wyjazdach. GLKS Sarnów/Dalików, wyjeżdża do Rosanowa, a Termy Uniejów do Łodzi, żeby się zmierzyć z UKS SMS Łódź. Pierwsze spotkania odbędą się 17- 18 sierpnia, a mecz derbowy odbędzie się 5-11 września.

Poniżej przedstawiamy cały harmonogram rozgrywek meczów jesiennych.

Kolejka 1 – 17-18 sierpnia
KKS Koluszki Widzew II Łódź
Start Brzeziny Zawisza Rzgów
Sokół II Aleksandrów Łódzki Stal Głowno
GLKS Dłutów Włókniarz Pabianice
PTC Pabianice GKS Ksawerów
LKS Rosanów LKS Sarnów
UKS SMS Łódź Termy Uniejów
KS II Kutno Orzeł Parzęczew
Kolejka 2 – 24-25 sierpnia
Widzew II Łódź Orzeł Parzęczew
Termy Uniejów KS II Kutno
LKS Sarnów UKS SMS Łódź
GKS Ksawerów LKS Rosanów
Włókniarz Pabianice PTC Pabianice
Stal Głowno GLKS Dłutów
Zawisza Rzgów Sokół II Aleksandrów Łódzki
KKS Koluszki Start Brzeziny
Kolejka 3 – 31 sierpnia-1 września
Start Brzeziny Widzew II Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki KKS Koluszki
GLKS Dłutów Zawisza Rzgów
PTC Pabianice Stal Głowno
LKS Rosanów Włókniarz Pabianice
UKS SMS Łódź GKS Ksawerów
KS II Kutno LKS Sarnów
Orzeł Parzęczew Termy Uniejów
Kolejka 4 – 7-8 września
Widzew II Łódź Termy Uniejów
LKS Sarnów Orzeł Parzęczew
GKS Ksawerów KS II Kutno
Włókniarz Pabianice UKS SMS Łódź
Stal Głowno LKS Rosanów
Zawisza Rzgów PTC Pabianice
KKS Koluszki GLKS Dłutów
Start Brzeziny Sokół II Aleksandrów Łódzki
Kolejka 5 – 11 września
Sokół II Aleksandrów Łódzki Widzew II Łódź
GLKS Dłutów Start Brzeziny
PTC Pabianice KKS Koluszki
LKS Rosanów Zawisza Rzgów
UKS SMS Łódź Stal Głowno
KS II Kutno Włókniarz Pabianice
Orzeł Parzęczew GKS Ksawerów
Termy Uniejów LKS Sarnów
Kolejka 6 – 14-15 września
Widzew II Łódź LKS Sarnów
GKS Ksawerów Termy Uniejów
Włókniarz Pabianice Orzeł Parzęczew
Stal Głowno KS II Kutno
Zawisza Rzgów UKS SMS Łódź
KKS Koluszki LKS Rosanów
Start Brzeziny PTC Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki GLKS Dłutów
Kolejka 7 – 21-22 września
GLKS Dłutów Widzew II Łódź
PTC Pabianice Sokół II Aleksandrów Łódzki
LKS Rosanów Start Brzeziny
UKS SMS Łódź KKS Koluszki
KS II Kutno Zawisza Rzgów
Orzeł Parzęczew Stal Głowno
Termy Uniejów Włókniarz Pabianice
LKS Sarnów GKS Ksawerów
Kolejka 8 – 28-29 września
Widzew II Łódź GKS Ksawerów
Włókniarz Pabianice LKS Sarnów
Stal Głowno Termy Uniejów
Zawisza Rzgów Orzeł Parzęczew
KKS Koluszki KS II Kutno
Start Brzeziny UKS SMS Łódź
Sokół II Aleksandrów Łódzki LKS Rosanów
GLKS Dłutów PTC Pabianice
Kolejka 9 – 5-6 października
PTC Pabianice Widzew II Łódź
LKS Rosanów GLKS Dłutów
UKS SMS Łódź Sokół II Aleksandrów Łódzki
KS II Kutno Start Brzeziny
Orzeł Parzęczew KKS Koluszki
Termy Uniejów Zawisza Rzgów
LKS Sarnów Stal Głowno
GKS Ksawerów Włókniarz Pabianice
Kolejka 10 – 12-13 października
Widzew II Łódź Włókniarz Pabianice
Stal Głowno GKS Ksawerów
Zawisza Rzgów LKS Sarnów
KKS Koluszki Termy Uniejów
Start Brzeziny Orzeł Parzęczew
Sokół II Aleksandrów Łódzki KS II Kutno
GLKS Dłutów UKS SMS Łódź
PTC Pabianice LKS Rosanów
Kolejka 11 – 19-20 października
LKS Rosanów Widzew II Łódź
UKS SMS Łódź PTC Pabianice
KS II Kutno GLKS Dłutów
Orzeł Parzęczew Sokół II Aleksandrów Łódzki
Termy Uniejów Start Brzeziny
LKS Sarnów KKS Koluszki
GKS Ksawerów Zawisza Rzgów
Włókniarz Pabianice Stal Głowno
Kolejka 12 – 26-27 października
Widzew II Łódź Stal Głowno
Zawisza Rzgów Włókniarz Pabianice
KKS Koluszki GKS Ksawerów
Start Brzeziny LKS Sarnów
Sokół II Aleksandrów Łódzki Termy Uniejów
GLKS Dłutów Orzeł Parzęczew
PTC Pabianice KS II Kutno
LKS Rosanów UKS SMS Łódź
Kolejka 13 – 2-3 listopada
UKS SMS Łódź Widzew II Łódź
KS II Kutno LKS Rosanów
Orzeł Parzęczew PTC Pabianice
Termy Uniejów GLKS Dłutów
LKS Sarnów Sokół II Aleksandrów Łódzki
GKS Ksawerów Start Brzeziny
Włókniarz Pabianice KKS Koluszki
Stal Głowno Zawisza Rzgów
Kolejka 14 – 9-10 listopada
Widzew II Łódź Zawisza Rzgów
KKS Koluszki Stal Głowno
Start Brzeziny Włókniarz Pabianice
Sokół II Aleksandrów Łódzki GKS Ksawerów
GLKS Dłutów LKS Sarnów
PTC Pabianice Termy Uniejów
LKS Rosanów Orzeł Parzęczew
UKS SMS Łódź KS II Kutno
Kolejka 15 – 16-17 listopada
KS II Kutno Widzew II Łódź
Orzeł Parzęczew UKS SMS Łódź
Termy Uniejów LKS Rosanów
LKS Sarnów PTC Pabianice
GKS Ksawerów GLKS Dłutów
Włókniarz Pabianice Sokół II Aleksandrów Łódzki
Stal Głowno Start Brzeziny
Zawisza Rzgów KKS Koluszki

 

źródło: 90minut.pl

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ