ZAPOWIEDŹ PIŁKARSKIEGO WEEKENDU – LIGA TYPERA

4
109
views

LIGI SENIORSKIE 

 

IV LIGA – XVII KOLEJKA 

6 listopada (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Orzeł Nieborów (12) 

obsada sędziowska: Dolny Adam, Nowicki Bartłomiej, ?

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
11:00 – Orkan Buczek – Stal Głowno – Tomasz Lewandowski (III liga)
11:00 – ŁKS II Łódź – Jutrzenka Warta – Wojciech Kretek (III liga)
13:00 – Omega Kleszczów – Jutrzenka Drzewce – Dominik Wyderkiewicz (WS Łódź)
14:00 – Pogoń Zduńska Wola – Skalnik Sulejów – Jakub Jaskulski (WS Łódź)
14:00 – Czarni Rząśnia – Ceramika Opoczno – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)
14:00 – Polonia Piotrków – MKP-Boruta Zgierz – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
14:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Warta Działoszyn – Mateusz Kowalski (WS Piotrków)
14:00 – Włókniarz Zelów – Zjednoczeni Stryków – Łukasz Józefecki (WS Skierniewice)
(niedziela – 8 listopada)
13:00 – Warta Sieradz – LKS Kwiatkowice – Wojciech Pawlak (III liga)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XVI KOLEJKA 

7 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – Zawisza Rzgów (11)

obsada sędziowska: Walczak K. Zasadziak Paweł, Walczak R.

 

8 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Nowicki Bartłomiej, Różycki Jarosław, Bernaciak Rafał

 

pozostałe mecze:

(piątek – 6 listopada)
20:00 – KAS Konstantynów – PTC Pabianice – Zasadziak
(sobota – 7 listopada)
14:00 – Victoria Rąbień – Orzeł Parzęczew – Pietrzak
14:00 – GKS Ksawerów – Widzew II Łódź – Kujawski
14:00 – Włókniarz Pabianice – KKS Koluszki – Janasik
14:00 – Start Brzeziny – AKS SMS Łódź – W. Pietrzak
(niedziela – 8 listopada)
13:00 – KS II Kutno – GLKS Dłutów – Sadowski
13:00 – LKS Różyca – UKS SMS Łódź – Pionko

 

 

KLASA A GRUPA III – XIII KOLEJKA 

8 listopada (NIEDZIELA) godz. 14:00 PABIANICE 

Włókniarz II Pabianice (5) – Pisia Zygry (3)

obsada sędziowska: Gawroński Konrad, Walczak K, Walczak R. 

 

8 listopada (NIEDZIELA) godz. 14:00 BYCHLEW 

Jutrzenka Bychlew (13) – Sazan Pęczniew (10)

obsada sędziowska: Pietrzak Wojciech, Bednarski Grzegorz, Dobrowolski Michał

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
14:00 – Orzeł Kazimierz – GKS Sędziejowice – Szymczyk
(niedziela – 8 listopada)
11:00 – MULKS Łask – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
12:00 – Pogoń II Zduńska Wola – Rokita Rokitnica – WS Sieradz
12:00 – Iskra Dobroń – Włókniarz Konstantynów – Faliszewski
14:00 – Olimpia Karsznice – Korab Łask – WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – XIII KOLEJKA 

8 listopada (NIEDZIELA) godz. 12:00 GRABÓW

Victoria Grabów (8) – Grom Powodów (13)

obsada sędziowska: Janasik Michał, Wiśniewski Bartosz, Chrustowski Paweł

 

pozostałe mecze:

(sobota – 7 listopada)
14:00 – Bzura Młogoszyn – Ostrovia Ostrowy – Wykrota
14:00 – SP MKS Żychlin – Kobra Leźnica Wielka – Przytuła
(niedziela – 8 listopada)
11:00 – Kanarki Małachowice – MKS Mianów – Jaskulski
11:00 – Kotan Ozorków – Górnik Łęczyca – Michniewicz
13:00 – Magnat Sierpów – Bzura Ozorków – Sekuterski
13:00 – Malina Piątek – LKS Świnice Warckie – Dolny

 

 

LIGI JUNIORSKIE 

 

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 1

7 listopada (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (13) – ŁKS (8)

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

7 listopada (SOBOTA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – Łódzka Akademia Futbolu (1)

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

7 listopada(SOBOTA) godz. 10:30 ŁÓDŹ

KS BAF Łódź (4) – GLKS Sarnów/Dalików (10)

 

8 listopada (NIEDZIELA) godz. 10:00 ŁÓDŹ

Orzeł Łódź (12) – Termy Uniejów (5)

 

E1 ORLIK GRUPA 7 

8 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:00 BYCZYNA 

Termy Ner Poddębice (2) – LKS Świnice Warckie (5)

 

SIERADZ: E2 ORLIK GRUPA 8

7 listopada (SOBOTA) godz. ?? SIERADZ 

KS Akademia Sportu Sieradz (8) – Sazan Pęczniew (4)

 

 

LIGA TYPERA 

Jest to ostatnia kolejka, gdzie można będzie zdobyć dużo punktów obstawiając jeszcze sześć meczów. Już od następnej kolejki w grze pozostana tylko trzy zeaspoły, ale też zbliżają się do zakończenia rozgrywek.

 

80. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Orzeł Nieborów (12) 

81. GLKS Sarnów/Dalików (14) – Zawisza Rzgów (11)

82. Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) – Termy Uniejów (8)

83. Włókniarz II Pabianice (5) – Pisia Zygry (3)

84. Jutrzenka Bychlew (13) – Sazan Pęczniew (10)

85. Victoria Grabów (8) – Grom Powodów (13)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

4 KOMENTARZE

  1. 80. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Orzeł Nieborów (12) 4 gole
    81. GLKS Sarnów/Dalików (14) – Zawisza Rzgów (11) 2:1
    82. Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) – Termy Uniejów (8) 3:0
    83. Włókniarz II Pabianice (5) – Pisia Zygry (3) 4:2
    84. Jutrzenka Bychlew (13) – Sazan Pęczniew (10) 4 gole
    85. Victoria Grabów (8) – Grom Powodów (13) 4:1

  2. 80. KEEZA Termy Ner Poddębice (18) – Orzeł Nieborów (12) 2:3
    81. GLKS Sarnów/Dalików (14) – Zawisza Rzgów (11) 2:4
    82. Sokół II Aleksandrów Łódzki (7) – Termy Uniejów (8) 3:1
    83. Włókniarz II Pabianice (5) – Pisia Zygry (3) 1:3
    84. Jutrzenka Bychlew (13) – Sazan Pęczniew (10) 2:5
    85. Victoria Grabów (8) – Grom Powodów (13) 8:2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ