WSZYSTKIE DRUŻYNY W GRZE

11
227
views

IV LIGA – VI KOLEJKA

7 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9)

obsada sędziowska: Pskit P.

 

 

KLASA OKRĘGOWA – V KOLEJKA

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3)

obsada sędziowska: Michniewicz Sz., Banaszkiewicz A, Balwierz A.

 

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10)

obsada sędziowska: Wiśniewski B., Zasadziak P., Zasadziak A.

 

 

KLASA „A” GRUPA III – III KOLEJKA

9 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9)

obsada sędziowska: Przybylak D., Rochalski D., Rosa W

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA II – VI KOLEJKA

9 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 OSTRÓWEK

Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12)

 

 

KLASA „B” GRUPA II – II KOLEJKA

9 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 SKROMNICA

Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10)

obsada sędziowska: Gradecki W.

 

 

LIGI JUNIORSKIE

 

II liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 13:30 ŁÓDŹ

Widzew Łódź (1) – Termy Ner Poddębice (7)

obsada sędziowska: Czerwieniec K

 

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 13:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (7) – UKS SMS II Łódź (3)

obsada sędziowska: Zdziaszek M.

 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 10:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (8) – Sokół Aleksandrów Łódzki (1)

obsada sędziowska: ??

 

 

Łódź: E1 Orlik Grupa 5

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 12:00 ZGIERZ

Boruta III Zgierz – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Jankowski D

 

 

Łódź: E2 Orlik Grupa 8

8 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 KUTNO

Róża Kutno – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Kęsik A.

 

9 WRZEŚNIA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów – KS Kutno

obsada sędziowska: Góra K.

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9)

mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3)

mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10)

mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9)

mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12)

mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10)

 

 

 

11 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 1-2

    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 0-2

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 2-1

    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 3-1

    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12)1-2

    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10)1-2

  2. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 1-2

    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 3-2

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 1-3

    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 4-2

    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 1-3

    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 2-2

  3. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 1:3

    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 2:4

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 1:2

    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 4:1

    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 2:1

    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 1:3

  4. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 2-1

    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 1-2

    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 0-3

    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 3-2

    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 2-4

    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 0-2

  5. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 2-1
    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 2-1
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 2-1
    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 1-3
    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 1-3
    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 1-3

  6. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 2:3

    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 1:2
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 2:1
    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 3:1

    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 1:2
    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 1:3

  7. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 1:2
    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 1:4
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 2:2
    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 4:0
    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 1:3
    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 2:4

  8. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 2:1
    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 2;1
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 1:3
    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 3:1
    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 1:3
    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 1:2

  9. mecz nr. 21 Termy Ner Poddębice (11) – Pogoń Zduńska Wola (9) 0-1
    mecz nr. 22 Orzeł Parzęczew (6) – Termy Uniejów (3) 2-3
    mecz nr. 23 GLKS Sarnów/Dalików (15) – Włókniarz Konstantynów Łódzki (10) 2-3
    mecz nr. 24 Sazan Pęczniew (4) – Kobra Leźnica Wielka (9) 4-1
    mecz nr. 25 Ostrowia w Ostrówku (15) – Pisia Zygry (12) 0-2
    mecz nr. 26 Sokół Skromnica (12) – Grom Powodów (10) 2-1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ