TERMALNI W ODMIENNYCH NASTROJACH

0
110
views

IV LIGA

Warta Sieradz – KEEZA Termy Ner Poddębice 3:0 (2:0)

 

pozostałe mecze:

Orkan Buczek 3:0 Ceramika Opoczno
Skalnik Sulejów 1:1 MKP-Boruta Zgierz
Polonia Piotrków 1:1 Andrespolia Wiśniowa Góra
Omega Kleszczów 1:1 Zjednoczeni Stryków
LKS Kwiatkowice 0:2 Jutrzenka Warta
Czarni Rząśnia 0:1 Warta Działoszyn
ŁKS II Łódź 3:1 Włókniarz Zelów
Jutrzenka Drzewce 1:5 Stal Głowno
Pogoń Zduńska Wola 0:2 Orzeł Nieborów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 29 79 101 25 25 4 0
2 Warta Sieradz 29 71 89 31 23 2 4
3 MKP-Boruta Zgierz 28 65 65 22 19 8 1
4 Orkan Buczek 29 62 95 44 20 2 7
5 Zjednoczeni Stryków 29 56 59 24 16 8 5
6 Omega Kleszczów 29 48 68 37 14 6 9
7 Włókniarz Zelów 29 45 43 41 13 6 10
8 Stal Głowno 28 43 47 44 13 4 11
9 Orzeł Nieborów 29 41 46 46 11 8 10
10 LKS Kwiatkowice 29 40 57 42 12 4 13
11 Polonia Piotrków 29 39 45 54 12 3 14
12 Pogoń Zduńska Wola 29 37 43 50 10 7 12
13 Skalnik Sulejów 29 33 39 48 10 3 16
14 Warta Działoszyn 29 32 44 54 8 8 13
15 Andrespolia Wiśniowa Góra 29 26 47 61 6 8 15
16 Jutrzenka Warta 29 26 38 69 7 5 17
17 KEEZA Termy Ner Poddębice 28 22 35 94 7 1 20
18 Jutrzenka Drzewce 28 21 34 87 6 3 19
19 Czarni Rząśnia 29 16 25 89 5 1 23
20 Ceramika Opoczno 29 14 26 84 3 5 21

 

 

KLASA OKRĘGOWA

Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów 0:3 (0:1)

Łuczak Bartosz, Sobolewski Przemysław, Walisiak Mikołaj.

skład: Zdych, B.Jóźwiak(ż), Matusiak(C), Koziełek, Łuczak, W.Nowak(90′ Kaźmierczak), Sztybrych (ż), Olczyk, P.Nowak, Sobańda (65′ Gębski), Sobolewski(75′ Walisiak )

Rezerwowi:Michalak

GLKS Sarnów/Dalików – GKS Ksawerów 1:4 (1:1)

Kołakowski Przemysław
pozostałe mecze:
Sokół II Aleksandrów 2:3 Włókniarz Pabianice
KS II Kutno 2:1 LKS Różyca
GLKS Dłutów 0:5 Widzew II Łódź
Zawisza Rzgów 1:3 AKS SMS Łódź
Victoria Rąbień 3:3 Start Brzeziny
Orzeł Parzęczew 0:3 Termy Uniejów
GLKS Sarnów/Dalików 1:4 GKS Ksawerów
KKS Koluszki 6:2 PTC Pabianice
KAS Konstantynów 0:1 UKS SMS Łódź
tabela:
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 24 62 96 14 20 2 2
2 LKS Różyca 24 54 64 29 17 3 4
3 GKS Ksawerów 24 52 64 28 16 4 4
4 Włókniarz Pabianice 24 52 60 25 16 4 4
5 Start Brzeziny 25 47 71 44 14 5 6
6 UKS SMS Łódź 24 43 75 32 14 1 9
7 AKS SMS Łódź 24 39 56 38 11 6 7
8 Sokół II Aleksandrów 24 37 63 41 11 4 9
9 Termy Uniejów 25 32 43 63 9 5 11
10 KAS Konstantynów 24 32 53 48 9 5 10
11 Victoria Rąbień 24 32 61 57 10 2 12
12 KS II Kutno 24 29 47 57 9 2 13
13 Zawisza Rzgów 24 29 35 45 8 5 11
14 KKS Koluszki 24 29 37 57 9 2 13
15 GLKS Sarnów/Dalików 24 23 54 78 6 5 13
16 Orzeł Parzęczew 24 17 37 83 5 2 17
17 GLKS Dłutów 24 9 15 74 2 3 19
18 PTC Pabianice 24 3 15 133 1 0 23

 

 

KLASA A GRUPA III

Pisia Zygry – Rokita Rokitnica 3:2 (1:1)

Waligórski Radosław-2, Cichosz Adam.

 

Orzeł Piątkowisko – Sazan Pęczniew 2:3 (1:1)

Wypiór Tomasz-2, Chmielecki Sebastian.

 

pozostałe mecze

:

Orzeł Piątkowisko 2:3 Sazan Pęczniew
MULKS Łask 0:1 Włókniarz Konstantynów
Jutrzenka Bychlew 3:0 GKS Sędziejowice
Pogoń II Zduńska Wola 3:1 Olimpia Karsznice
Włókniarz II Pabianice 1:4 Iskra Dobroń
Pisia Zygry 3:2 Rokita Rokitnica
Orzeł Kazimierz 2:2 UMKS Korab Łask

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Iskra Dobroń 17 46 71 15 15 1 1
2 Pisia Zygry 17 36 53 46 11 3 3
3 Orzeł Kazimierz 16 34 52 23 11 1 4
4 Pogoń II Zduńska Wola 17 34 64 29 11 1 5
5 Włókniarz II Pabianice 17 29 44 42 9 2 6
6 UMKS Korab Łask 17 28 44 33 8 4 5
7 Orzeł Piątkowisko 17 25 43 35 8 1 8
8 Olimpia Karsznice 17 25 37 33 8 1 8
9 Włókniarz Konstantynów 17 22 29 40 6 4 7
10 Sazan Pęczniew 17 19 40 57 6 1 10
11 Jutrzenka Bychlew 17 14 40 62 4 2 11
12 MULKS Łask 16 12 23 52 4 0 12
13 Rokita Rokitnica 17 12 24 61 3 3 11
14 GKS Sędziejowice 17 4 17 53 0 4 13

 

 

KLASA A GRUPA IV

MKS Mianów – Grom Powodów 4:1 (0:1)

Szulc Łukasz-2, Adriańczyk Patryk, Michalak Artur … Witak Robert

 

pozostałe mecze:

Ostrovia Ostrowy 1:1 Górnik Łęczyca
MKS Mianów 4:1 Grom Powodów
Victoria Grabów 1:1 LKS Świnice Warckie
Kotan Ozorków 1:2 Magnat Sierpów
Kanarki Małachowice 0:5 Kobra Leźnica Wielka
Malina Piątek 2:1 Bzura Ozorków
Bzura Młogoszyn 3:0 SPKMS Żychlin

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 17 46 53 14 15 1 1
2 Bzura Ozorków 17 38 74 21 12 2 3
3 Kobra Leźnica Wielka 17 35 49 29 11 2 4
4 Malina Piątek 17 35 52 24 11 2 4
5 Bzura Młogoszyn 17 33 47 32 10 3 4
6 Magnat Sierpów 17 31 45 26 10 1 6
7 LKS Świnice Warckie 17 27 45 29 8 3 6
8 Kotan Ozorków 17 25 51 36 7 4 6
9 Victoria Grabów 17 24 38 40 7 3 7
10 Ostrovia Ostrowy 17 20 35 47 6 2 9
11 Kanarki Małachowice 17 11 40 77 3 2 12
12 MKS Mianów 17 10 27 58 3 1 13
13 SPKMS Żychlin 17 5 16 87 1 2 14
14 Grom Powodów 17 3 21 73 1 0 16

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ