PIŁKARSKI WEEKEND – TERMALNI KOŃCZĄ ROZGRYWKI

5
91
views

IV LIGA – XXXVIII KOLEJKA

25 czerwca (PIĄTEK) godz. 18:00 DZIAŁOSZYN

Warta Działoszyn (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

obsada sędziowska: Jaskulski J., Lewandowski B., Przybylak D.

Termalni z Poddębic tym ostatnim meczem, żegnają się z IV ligą, jak na długo, czas pokaże.

 

pozostałe mecze:

IV Liga
(czwartek – 24 czerwca)
18:30 – Jutrzenka Warta – Orkan Buczek 1:6
19:30 – Zjednoczeni Stryków – Orzeł Nieborów
(piątek – 25 czerwca)
18:00 – Czarni Rząśnia – Pogoń Zduńska Wola – Piotr Szadkowski (WS Łódź)
18:00 – Warta Działoszyn – KEEZA Termy Ner Poddębice – Jakub Jaskulski (WS Łódź)
(sobota – 26 czerwca)
17:00 – Jutrzenka Drzewce – Warta Sieradz – Konrad Gawroński (III liga)
17:00 – Skalnik Sulejów – ŁKS II Łódź – Mateusz Janecka (WS Sieradz)
17:00 – LKS Kwiatkowice – Polonia Piotrków Trybunalski – Paweł Chrustowski (WS Łódź)
17:00 – MKP-Boruta Zgierz – Andrespolia Wiśniowa Góra – Rafał Michalak (III liga)
17:00 – Stal Głowno – Włókniarz Zelów – Paweł Ubycha (WS Sieradz)

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XXXIV KOLEJKA

26 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 KSAWERÓW

GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Siercha Ł., Banasiak B., Gajek Mi. 

Termalni z Uniejowa po tym ostatnim spotkaniu, bez względu na wynik, nie zmienią pozycji w tabeli.

 

GLKS Sarnów/Dalików – UKS SMS Łódź 3:0 walkower

Dzięki zdobyciu tych łatwych trzech punktów, nasza ekipa, pozostaje w klasie okręgowej.

 

pozostałe mecze:

(piątek – 25 czerwca)
19:00 – Sokół II Aleksandrów – Orzeł Parzęczew – Najder
(sobota – 26 czerwca)
17:00 – Włókniarz Pabianice – Widzew II Łódź – Sekuterski
17:00 – KS II Kutno – PTC Pabianice – Pionko

 

 

KLASA A GRUPA III – XXV KOLEJKA

26 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 ZDUŃSKA WOLA

Pogoń II Zduńska Wola (4) – Sazan Pęczniew (12)

obsada sędziowska: WS Sieradz

Sazan utrzymał się już w A klasie i wyjazd do Zduńskiej Woli jest już tylko wycieczką, ale jest szansa poprawić swoją pozycję w tabeli.

 

27 czerwca (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁASK

MULKS Łask (11) – Pisia Zygry (3)

obsada sędziowska: Faliszewski A., Żywica M., Siech R.

Drużyna z Zygier ma szansę utrzymać trzecią pozycję w tabeli, ale w dwóch ostatnich meczach, muszą zdobyć minimum 4 punkty.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 czerwca)
15:00 – Orzeł Kazimierz – Orzeł Piątkowisko – Dolny
17:00 – Iskra Dobroń – GKS Sędziejowice – Różycki
17:00 – Jutrzenka Bychlew – Korab Łask – Bednarski
(niedziela – 27 czerwca)
17:00 – Olimpia Karsznice – Włókniarz Konstantynów – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz II Pabianice – Rokita Rokitnica – Walczak

 

 

KLASA A GRUPA IV – XXV KOLEJKA

26 czerwca (SOBOTA) godz. 18:00 OZORKÓW

Kotan Ozorków (8) – Grom Powodów (14)

obsada sędziowska: Czerwieniec K., Walczak K., Walczak R.

Dwa ostatnie pojedynki pozostały naszej ekipie w A klasie, ponieważ niestety beniaminek wraca do B klasy.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 26 czerwca)
13:00 – Bzura Młogoszyn – Górnik Łęczyca – Patora
17:00 – Magnat Sierpów – Kobra Leźnica Wielka – Szczygieł
18:00 – Malina Piątek – MKS Mianów – Faliszewski
18:00 – Victoria Grabów – Bzura Ozorków – Lota
18:00 – SPMKS Żychlin – LKS Świnice Warckie – Żywica
(niedziela – 27 czerwca)
11:00 – Kanarki Małachowice – Ostrovia Ostrowy – Sadowski

 

 

OK LIGA TYPERA 

82. Warta Działoszyn (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)

83. GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8)

84. Pogoń II Zduńska Wola (4) – Sazan Pęczniew (12)

85. MULKS Łask (11) – Pisia Zygry (3)

86. Kotan Ozorków (8) – Grom Powodów (14)

 

 

5 KOMENTARZE

  1. Warta Działoszyn – KEEZA Termy Ner Poddębice 5-1
    GKS Ksawerów – Termy Uniejów 1-3
    Pogoń II Zduńska Wola – Sazan Pęczniew 3-3 MULKS Łask – Pisia Zygry 1-4
    Kotan Ozorków – Grom Powodów 5-0

  2. 82. Warta Działoszyn (15) – KEEZA Termy Ner Poddębice (17)
    83. GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8) 5:2
    84. Pogoń II Zduńska Wola (4) – Sazan Pęczniew (12) 5:2
    85. MULKS Łask (11) – Pisia Zygry (3) 2:3
    86. Kotan Ozorków (8) – Grom Powodów (14) 5:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ