KEEZA TERMY NER PODDĘBICE W KLASIE OKRĘGOWEJ

0
145
views

IV LIGA

Warta Działoszyn – KEEZA Termy Ner Poddębice 5:1 

Niestety Termalni z Poddębic, żegnają się z IV ligą. Od nowego sezonu w klasie okręgowej, zagrają trzy nasze drużyny.

 

pozostałe mecze:

Jutrzenka Drzewce 0:2 Warta Sieradz
MKP-Boruta Zgierz 1:2 Andrespolia Wiśniowa Góra
Skalnik Sulejów 2:0 ŁKS II Łódź
Stal Głowno 3:2 Włókniarz Zelów
LKS Kwiatkowice 3:1 Polonia Piotrków
Czarni Rząśnia 5:2 Pogoń Zduńska Wola
Warta Działoszyn 5:1 KEEZA Termy Ner Poddębice
Jutrzenka Warta 1:6 Orkan Buczek
Zjednoczeni Stryków 4:6 Orzeł Nieborów
Ceramika Opoczno 0:2 Omega Kleszczów

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 ŁKS II Łódź 38 99 129 33 31 6 1
2 Warta Sieradz 38 88 115 43 28 4 6
3 Orkan Buczek 38 87 129 55 28 3 7
4 MKP-Boruta Zgierz 38 78 87 44 23 9 6
5 Omega Kleszczów 38 69 93 46 21 6 11
6 Zjednoczeni Stryków 38 68 79 37 19 11 8
7 Orzeł Nieborów 38 56 67 59 15 11 12
8 LKS Kwiatkowice 38 55 77 57 17 4 17
9 Polonia Piotrków 38 54 68 65 16 6 16
10 Włókniarz Zelów 38 54 54 54 15 9 14
11 Skalnik Sulejów 38 50 53 58 15 5 18
12 Pogoń Zduńska Wola 38 50 53 61 14 8 16
13 Stal Głowno 38 47 54 79 14 5 19
14 Andrespolia Wiśniowa Góra 38 44 66 71 11 11 16
15 Warta Działoszyn 38 40 62 77 10 10 18
16 Jutrzenka Drzewce 38 30 50 113 9 3 26
17 KEEZA Termy Ner Poddębice 38 29 44 137 9 2 27
18 Czarni Rząśnia 38 27 40 106 8 3 27
19 Jutrzenka Warta 38 26 43 108 7 5 26
20 Ceramika Opoczno 38 26 38 98 7 5 26

 

 

 

KLASA OKRĘGOWA

GKS Ksawerów – Termy Uniejów 8:4 

… Walisiak Mikołaj, Łuczak Bartosz, Nowak Włodzimierz, Sobolewski Przemysław.

Termalni z Uniejowa już dawno się utrzymali w klasie okręgowej i na ostatnie spotkanie pojechali w 12 zawodników.

 

GLKS Sarnów/Dalików – UKS SMS Łódź 3:0

WALKOWER

Łódzka drużyna nie przyjechała do Dalikowa, ponieważ zakończył się rok szkolny i rozpoczęły się wakacje, a zarazem młodzież ucząca się i grająca w SMS, rozjechała się do swoich domów w całej Polsce.

 

pozostałe mecze:

GKS Ksawerów 8:4 Termy Uniejów
GLKS Sarnów/Dalików 3:0 UKS SMS Łódź
KS II Kutno 5:1 PTC Pabianice
Włókniarz Pabianice 3:2 Widzew II Łódź
LKS Różyca 3:0 AKS SMS Łódź
Sokół II Aleksandrów 0:3 Orzeł Parzęczew
Victoria Rąbień 8:0 GLKS Dłutów
KAS Konstantynów 4:1 Zawisza Rzgów
Start Brzeziny 5:2 KKS Koluszki

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Widzew II Łódź 34 85 136 20 27 4 3
2 LKS Różyca 34 76 93 44 24 4 6
3 GKS Ksawerów 34 72 96 45 22 6 6
4 Włókniarz Pabianice 34 72 82 38 22 6 6
5 UKS SMS Łódź 34 61 92 48 19 4 11
6 Start Brzeziny 34 59 92 66 18 5 11
7 AKS SMS Łódź 34 53 74 59 15 8 11
8 Termy Uniejów 34 49 65 81 15 4 15
9 KAS Konstantynów 34 48 71 68 14 6 14
10 Victoria Rąbień 34 46 85 80 14 4 16
11 Zawisza Rzgów 34 45 61 60 13 6 15
12 Sokół II Aleksandrów 34 43 73 63 13 4 17
13 GLKS Sarnów/Dalików 34 40 80 97 12 4 18
14 Orzeł Parzęczew 34 38 57 97 12 2 20
15 KS II Kutno 34 38 63 84 12 2 20
16 KKS Koluszki 34 33 53 87 10 3 21
17 GLKS Dłutów 34 16 20 104 4 4 26
18 PTC Pabianice 34 5 20 172 1 2 31

 

 

 

KLASA A GRUPA III

Pogoń II Zduńska Wola – Sazan Pęczniew 2:5 (2:3)

… Wypiór Tomasz-3, Osiński Kamil, Zdonek Damian. 

Sazan utrzymał się w lidze, ale dzięki takim wygranym w końcówce sezonu, chce oddalić się od strefy spadkowej.

 

MULKS Łask – Pisia Zygry 4:1 (2:1)

… Walczak Piotr 

Końcówka w wykonaniu zespołu z Zygier, to problem ze skompletowaniem składu, czego efektem jest ten wynik.

 

pozostałe mecze:

Iskra Dobroń 8:2 GKS Sędziejowice
Orzeł Kazimierz 2:2 Orzeł Piątkowisko
Pogoń II Zduńska Wola 2:5 Sazan Pęczniew
Jutrzenka Bychlew 0:0 UMKS Korab Łask
MULKS Łask 4:1 Pisia Zygry
Włókniarz II Pabianice -:- Rokita Rokitnica
Olimpia Karsznice -:- Włókniarz Konstantynów

 

 

 

KLASA A GRUPA IV

Kotan Ozorków – Grom Powodów 9:1 (5:1)

… Ziemniak Damian

Ciężkie mecze te ostatnie dla naszej ekipy. Grom spadł już do B klasy, ale przeciwnicy nie oszczędzają naszej drużyny.

 

pozostałe mecze:

Bzura Młogoszyn 4:1 Górnik Łęczyca
Kotan Ozorków 9:1 Grom Powodów
Magnat Sierpów 1:0 Kobra Leźnica Wielka
SPKMS Żychlin 5:3 LKS Świnice Warckie
Malina Piątek 4:1 MKS Mianów
Kanarki Małachowice 1:5 Ostrovia Ostrowy
Victoria Grabów 0:3 Bzura Ozorków

 

tabela:

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Górnik Łęczyca 25 61 72 31 20 1 4
2 Bzura Ozorków 26 57 107 34 18 3 5
3 Bzura Młogoszyn 25 54 73 38 17 3 5
4 Kobra Leźnica Wielka 25 53 76 42 17 2 6
5 Magnat Sierpów 26 50 77 43 16 2 8
6 Malina Piątek 25 45 71 50 14 3 8
7 LKS Świnice Warckie 25 39 64 50 12 3 10
8 Kotan Ozorków 25 35 83 63 10 5 10
9 Ostrovia Ostrowy 25 33 63 69 10 3 12
10 Victoria Grabów 25 28 56 71 8 4 13
11 MKS Mianów 25 20 44 80 6 2 17
12 SPKMS Żychlin 25 17 40 116 5 2 18
13 Kanarki Małachowice 25 12 50 108 3 3 19
14 Grom Powodów 25 6 27 108 2 0 23

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ