PIŁKARSKI WEEKEND SENIORÓW – LIGA TYPERA

6
98
views

IV LIGA – XIV KOLEJKA 

17 października (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Andrespolia Wiśniowa Góra (16)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Musiał K., Kluska J.

 

 

KLASA OKRĘGOWA – XIII KOLEJKA 

16 października (PIĄTEK) godz. 19:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – KAS Konstantynów Łódzki (9)

obsada sędziowska: Olejniczak J., Biś K., Najder R

 

17 października (SOBOTA) godz. 15:00 BRZEZINY 

Start Brzeziny (4) – GLKS Sarnów/Dalików (16)

obsada sędziowska: Nowicki B., Trocińska N., Jankowski D. 

 

 

KLASA A GRUPA III – X KOLEJKA 

17 października (SOBOTA) godz. 14:00 PĘCZNIEW 

Sazan Pęczniew (11) – MULKS Łask (13)

obsada sędziowska: WS Sieradz Szymczyk P., Różycki J.,

 

17 października (SOBOTA) godz. 14:00 ZYGRY 

Pisia Zygry (4) – Orzeł Piątkowisko (3)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

 

KLASA A GRUPA IV – X KOLEJKA 

18 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (13) – Kanarki Małachowice (13)

obsada sędziowska: Walczak K., Sadowski T., Pietrzak B

 

 

LIGA TYPERA 

63. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Andrespolia Wiśniowa G. (16)

64. Termy Uniejów (11) – KAS Konstantynów Łódzki (9)

65. Start Brzeziny (4) – GLKS Sarnów/Dalików (16)

66. Sazan Pęczniew (11) – MULKS Łask (13)

67. Pisia Zygry (4) – Orzeł Piątkowisko (3)

68. Grom Powodów (13) – Kanarki Małachowice (13)

 

 

Punktacja:

1 pkt. – trafienie zwycięskiej drużyny w meczu

2 pkt. – trafienie remisu w meczu

3 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu

4 pkt. – trafienie ilości strzelonych goli w meczu

(można wpisać przy danym meczu ilość strzelonych goli, zamiast typować dokładny wynik)

5 pkt. – trafienie dokładnie wyniku meczu, ale różnica musi wynosić minimum 5 goli.

 

6 KOMENTARZE

  1. 63. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Andrespolia Wiśniowa G. (16) 2:2
    64. Termy Uniejów (11) – KAS Konstantynów Łódzki (9) 2:3
    65. Start Brzeziny (4) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 1:1
    66. Sazan Pęczniew (11) – MULKS Łask (13) 2:2
    67. Pisia Zygry (4) – Orzeł Piątkowisko (3) 2:1
    68. Grom Powodów (13) – Kanarki Małachowice (13) 0:0

  2. 63. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Andrespolia Wiśniowa G. (16) 2-3
    64. Termy Uniejów (11) – KAS Konstantynów Łódzki (
    65. Start Brzeziny (4) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 3-0
    66. Sazan Pęczniew (11) – MULKS Łask (13) 3-1
    67. Pisia Zygry (4) – Orzeł Piątkowisko (3) 3-2
    68. Grom Powodów (13) – Kanarki Małachowice (13) 2-0

  3. 63. KEEZA Termy Ner Poddębice (19) – Andrespolia Wiśniowa G. (16) 1:2
    64. Termy Uniejów (11) – KAS Konstantynów Łódzki (9)
    65. Start Brzeziny (4) – GLKS Sarnów/Dalików (16) 2:1
    66. Sazan Pęczniew (11) – MULKS Łask (13) 2:1
    67. Pisia Zygry (4) – Orzeł Piątkowisko (3) 2:1
    68. Grom Powodów (13) – Kanarki Małachowice (13) 2:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ