PIŁKARSKI WEEKEND – OK LIGA TYPERÓW – LIGI JUNIORSKIE

9
159
views

KLASA OKRĘGOWA – XI KOLEJKA

16 października (SOBOTA) godz. 14:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – KAS Konstantynów Łódzkio (15)

obsada sędziowska: Łuczak M., Jaskulski J., Leśniewski K.

 

16 października (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (4) – Iskra Dobroń (5)

obsada sędziowska: Sadowski T., Pietrzak B., Kołomański D.

 

16 października (SOBOTA) godz. 15:00 WOLA ZARADZYŃSKA

GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8)

obsada: sędziowska: Gradecki W., Dolny A., Pajączkowski Ł.

 

 

KLASA A GRUPA III – IX KOLEJKA

17 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 ŁASK

MULKS Łask (9) – Pisia Zygry (11)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

17 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 ZDUŃSKA WOLA

Pogoń II Zduńska Wola (3) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

 

KLASA B GRUPA II – VIII KOLEJKA

17 października (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (6) – EXPOM Krośniewice (4)

obsada sędziowska: Michalski B. 

 

 

OK LIGA TYPERÓW

49. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KAS Konstantynów Łódzkio (15)

50. KEEZA Termy Ner Poddębice (4) – Iskra Dobroń (5)

51. GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8)

52. MULKS Łask (9) – Pisia Zygry (11)

53. Pogoń II Zduńska Wola (3) – Sazan Pęczniew (1)

54. Grom Powodów (6) – EXPOM Krośniewice (4)

 

 

LIGI JUNIORÓW

Łódź: B2 Junior Młodszy Grupa 1

16 października (SOBOTA) godz. 10:00 BYCZYNA

KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Salos Róża Kutno (10)

obsada sędziowska: Pietrzak B.

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

16 października (SOBOTA) godz. 11:00 BYCZYNA

KEEZA Termy Ner Poddębic(11) – AKS SMS Łódź (1)

obsada sędziowska: Musiał K. 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 2

17 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (2) – AKS SMS Łódź (7)

obsada sędziowska: Laska M. 

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 3

16 października (SOBOTA) godz. 11:30 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (8) – Start Brzeziny (12) 

obsada sędziowska: Kowalczyk P

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 2

15 października (PIĄTEK) godz. 19:45 ŁÓDŹ

Łódzka Akademia Futboli III (2) – KEEZA Termy Ner Poddębice (3)

 

16 października (SOBOTA) godz. 12:00 ŁÓDŹ 

ŁKS Łódź (1) – Termy Uniejów (4)

obsada sędziowska: Leśniewski K.

 

17 października (NIEDZIELA) godz. 11:00 BYCZYNA 

KEEZA Termy Ner Poddębice (3) – AKS SMS Łódź (6)

 

 

9 KOMENTARZE

  1. 49. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KAS Konstantynów Łódzkio (15) 4 gole
    50. KEEZA Termy Ner Poddębice (4) – Iskra Dobroń (5) 5 goli
    51. GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8) 4:1
    52. MULKS Łask (9) – Pisia Zygry (11) 5 goli
    53. Pogoń II Zduńska Wola (3) – Sazan Pęczniew (1) 1:3
    54. Grom Powodów (6) – EXPOM Krośniewice (4) 4 gole

  2. GLKS Sarnów/Dalików – KAS Konstantynów Łódzki 1-3
    KEEZA Termy Ner Poddębice – Iskra Dobroń 3 bramki
    GKS Ksawerów – Termy Uniejów 6-1
    MULKS Łask – Pisia Zygry 3-1
    Pogoń II Zduńska Wola – Sazan PPęczniew 1-4
    Grom Powodów – EXPOM Krośniewice 0-3

  3. 49. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KAS Konstantynów Łódzki (15) 5 bramek
    50. KEEZA Termy Ner Poddębice (4) – Iskra Dobroń (5) 4 bramki
    51. GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8) 4 bramki
    52. MULKS Łask (9) – Pisia Zygry (11) 5 bramek
    53. Pogoń II Zduńska Wola (3) – Sazan Pęczniew (1) 4 bramki
    54. Grom Powodów (6) – EXPOM Krośniewice (4) 5 bramek

  4. 49. GLKS Sarnów/Dalików (15) – KAS Konstantynów Łódzki (15) 2:4
    50. KEEZA Termy Ner Poddębice (4) – Iskra Dobroń (5) 1:3
    51. GKS Ksawerów (3) – Termy Uniejów (8) 5:1
    52. MULKS Łask (9) – Pisia Zygry (11) 1:2
    53. Pogoń II Zduńska Wola (3) – Sazan Pęczniew (1) 5 bramek
    54. Grom Powodów (6) – EXPOM Krośniewice (4) 1:3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ