KLASA OKRĘGOWA – VIII KOLEJKA
01 października (SOBOTA) godz. 15:00 BYCZYNA
KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Iskra Dobroń (15)
obsada sędziowska: Lewandowski B., Wykrota P., Lesiak M.
02 października (NIEDZIELA) godz. 15:00 PĘCZNIEW
Sazan Pęczniew (14) – Termy K-FLEX Uniejów (7)
obsada sędziowska: Łuczak M., Rogala P., Łukasik K
pozostałe mecze:
(piątek – 30 września)
20:00 – KAS Konstantynów – GKS Ksawerów – Kuś
(sobota – 1 października)
15:00 – Victoria Rąbień – Orzeł Parzęczew – Sadowski
15:00 – Włókniarz Zgierz – ŁKS III Łódź – Ciupa
15:00 – Zawisza Rzgów – Włókniarz Pabianice – Mrozek
(niedziela – 2 października)
11:00 – Sokół II Aleksandrów – AMII Łódź-Nowosolna – Chojnacki
12:15 – UKS SMS Łódź – Stal Głowno – Szadkowski
KLASA A GRUPA III – VI KOLEJKA
01 października (SOBOTA) godz. 16:00 ŁASK
MULKS Łask (10) – Pisia Zygry (12)
obsada sędziowska: WS Sieradz as. Węgrzyn K
pozostałe mecze:
(sobota – 1 października)
15:00 – Kolejarz Łódź – PTC Pabianice – Czerwieniec
(niedziela – 2 października)
16:00 – Olimpia Karsznice – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
16:00 – Pogoń II Zduńska Wola – LUKS Bałucz – WS Sieradz
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Orzeł Piątkowisko – Sekuterski
17:00 – Victoria Szadek – Orzeł Kazimierz – WS Sieradz
KLASA A GRUPA IV – VI KOLEJKA
01 października (SOBOTA) godz. 16:00 DALIKÓW
GLKS Sarnów/Dalików (6) – Witonianka Witonia (5)
obsada sędziowska: Morawiec D., Kowalczyk P., Dawid J.
pozostałe mecze:
(sobota – 1 października)
15:00 – Sokół Lutomiersk – LKS Świnice Warckie – Pietrzak
15:30 – Magnat Sierpów – Malina Piątek – Rogala
16:00 – Bzura Ozorków – Ostrovia Ostrowy – Pionko
(niedziela – 2 października)
11:00 – Salos Róża Kutno – KS Fair Play Kutno – Morawski
14:30 – Kotan Ozorków – Kobra Leżnica Wielka – K. Walczak
KLASA B GRUPA II – V KOLEJKA
01 października (SOBOTA) godz. 15:00 KROSNIEWICE
Krośniewianka Krośniewice (1) – Grom Powodów (4)
obsada sędziowska: Kuźnicki F.
pozostałe mecze:
(sobota – 1 października)
15:00 – Górnik Łęczyca – LKS Modlna – D. Walczak
(niedziela – 2 października)
10:30 – Kanarki Małachowice – GKS Byszew – Myjakowski
12:00 – Sokół Skromnica – Iskra Góra św. Małgorzaty – Pionko
15:00 – Zryw Śliwniki – Orzeł Wróblew – Ślusarczyk
OK LIGA TYPERA
34. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Iskra Dobroń (15)
35. Sazan Pęczniew (14) – Termy K-FLEX Uniejów (7)
36. MULKS Łask (10) – Pisia Zygry (12)
37. GLKS Sarnów/Dalików (6) – Witonianka Witonia (5)
38. Krośniewianka Krośniewice (1) – Grom Powodów (4)
34.4-2
35.3-2
36.4-2
37.3-2
38.4-2
34. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Iskra Dobroń (15) 3-1
35. Sazan Pęczniew (14) – Termy K-FLEX Uniejów (7) 3-2
36. MULKS Łask (10) – Pisia Zygry (12)4-1
37. GLKS Sarnów/Dalików (6) – Witonianka Witonia (5) 2-2
38. Krośniewianka Krośniewice (1) – Grom Powodów (4) 4-2
34. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Iskra Dobroń (15) 3:1
35. Sazan Pęczniew (14) – Termy K-FLEX Uniejów (7) 4bramki
36. MULKS Łask (10) – Pisia Zygry (12) 4:0
37. GLKS Sarnów/Dalików (6) – Witonianka Witonia (5) 1:3
38. Krośniewianka Krośniewice (1) – Grom Powodów (4) 5:2
34. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Iskra Dobroń (15) 5-1
35. Sazan Pęczniew (14) – Termy K-FLEX Uniejów (7) 3-2
36. MULKS Łask (10) – Pisia Zygry (12)4-0
37. GLKS Sarnów/Dalików (6) – Witonianka Witonia (5)2-2
38. Krośniewianka Krośniewice (1) – Grom Powodów (4)5-1
34. 3:0
35. 2:3
36. 3:1
37. 4:2
38. 4:1
34 3-1
35 1-3
36 2-1
37 2-1
38 4-1
34. KEEZA Termy Ner Poddębice (8) – Iskra Dobroń (15) 3:1
35. Sazan Pęczniew (14) – Termy K-FLEX Uniejów (7) 2:3
36. MULKS Łask (10) – Pisia Zygry (12) 5:1
37. GLKS Sarnów/Dalików (6) – Witonianka Witonia (5) 3:2
38. Krośniewianka Krośniewice (1) – Grom Powodów (4) 8:1
34. 3:0
35. 2:4
36. 3:0
37. 1:3
38. 5:0