PIŁKARSKI WEEKEND

10
224
views

IV LIGA – IV kolejka

30 sierpnia (PIĄTEK) godz. 20:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (16) – ŁKS II Łódź (14)

obsada sędziowska: Różycki A.,​

 

 

KLASA OKRĘGOWA – III kolejka

31 sierpnia (SOBOTA) godz. 17:00 PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: Lewandowski B., Rochalski D., Rikszajd D.

 

01 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 KUTNO

KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Przybysz K., Jankowski J, Biś K.

 

 

ŁÓDZKA KLASA „A” GRUPA III – II kolejka

31 sierpnia (SOBOTA) godz. 18:00 ŚWINICE WARCKIE

LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10)

obsada sędziowska: Walczak R., Walczak K., Walczak A.

 

1 września (NIEDZIELA) godz. 11:00 OZORKÓW

Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1)

obsada sędziowska: Bednarski G., Augustowski G., Rikszajd D.

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII – III kolejka

01 września (NIEDZIELA) godz. 16:00 BYCZYNA

Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13)

 

 

LIGI JUNIORSKIE

Łódź: C1 Trampkarz Grupa 2

31 sierpnia (SOBOTA) godz. ?? PARZĘCZEW

Orzeł Parzęczew – Termy Uniejów

 

Łódź: C2 Trampkarz Grupa 2

31 sierpnia (SOBOTA) godz. 13:00 KUTNO

SL Salos Róża Kutno – Termy Ner Poddębice

obsada.sędziowska: Walczak K.

 

Łódź: D1 Młodzik Grupa 4

01 września (NIEDZIELA) godz. 11:30 UNIEJÓW

Termy Uniejów – ŁKS Łódź

obsada sędziowska: Nazarczyk O.

 

Łódź: D2 Młodzik Grupa 4

31 sierpnia (SOBOTA) godz. 12:00 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – UKS SMS II Łódź

obsada sędziowska: Ryś J.

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 12 Termy Ner Poddębice (16) – ŁKS II Łódź (14)

mecz nr. 13 Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8)

mecz nr. 14 KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 15 LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10)

mecz nr. 16 Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1)

mecz nr. 17 Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13)

 

 

 

10 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 12 Termy Ner Poddębice (16) – ŁKS II Łódź (14) 2-0

    mecz nr. 13 Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8) 1-1

    mecz nr. 14 KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 0-1

    mecz nr. 15 LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10) 3-0

    mecz nr. 16 Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1) 1-2

    mecz nr. 17 Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13) 3-1

  2. mecz nr. 12 Termy Ner Poddębice (16) – ŁKS II Łódź (14) 1-3

    mecz nr. 13 Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8) 2-2

    mecz nr. 14 KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4-1

    mecz nr. 15 LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10) 4-1

    mecz nr. 16 Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1) 2-3

    mecz nr. 17 Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13) 3-4

  3. mecz nr. 12 Termy Ner Poddębice (16) – ŁKS II Łódź (14) 2:2

    mecz nr. 13 Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8) 2:2

    mecz nr. 14 KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3:1

    mecz nr. 15 LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10) 2:2

    mecz nr. 16 Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1) 3:3

    mecz nr. 17 Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13) 4:2

  4. mecz nr. 13 Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8) 2:1

    mecz nr. 14 KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:3

    mecz nr. 15 LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10) 4:1

    mecz nr. 16 Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1) 1:3

    mecz nr. 17 Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13) 4:1

  5. mecz nr. 13 Orzeł Parzęczew (10) – Termy Uniejów (8) 1-1

    mecz nr. 14 KS Sand Bus II Kutno (12) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1-1

    mecz nr. 15 LKS Świnice Warckie (8) – Grom Powodów (10) 3-0

    mecz nr. 16 Kotan Ozorków (4) – Sazan Pęczniew (1) 3-5

    mecz nr. 17 Pisia Zygry (7) – MULKS Łask (13) 4-0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ