DOKOŃCZENIE PIŁKARSKIEGO WEEKENDU

7
156
views

KLASA OKRĘGOWA – XIII kolejka

2 listopada (SOBOTA) godz. 14:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (14) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (15)

obsada sędziowska: Śpiewak

 

Termy Uniejów – GLKS Dłutów 3:0

 

pozostałe mecze:

(sobota – 2 listopada)
14:00 – Włókniarz Pabianice – KKS Koluszki – Sabat
14:00 – Stal Głowno – Zawisza Rzgów – Wiśniewski
14:00 – Orzeł Parzęczew – PTC Pabianice – Olejniczak
(niedziela – 3 listopada)
11:00 – KS II Kutno – LKS Rosanów – Anielak
15:00 – GKS Ksawerów – Start Brzeziny – Dolny

 

 

KLASA „A” GRUPA III – XI kolejka

3 listopada (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5)

obsada sędziowska: Szymczyk Piotr

 

3 listopada (NIEDZIELA) godz. 13:00 PIĄTEK

Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2)

obsada sędziowska: Przybylak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 2 listopada)
14:00 – Kobra Leźnica Wielka – Magnat Sierpów – Szadkowski
14:00 – Bzura Młogoszyn – Victoria Grabów – Czerwieniec
(niedziela – 3 listopada)
13:00 – MKS Mianów – Kotan Ozorków – Strulak
14:00 – Ostrovia Ostrowy – Victoria Rąbień – K. Walczak

 

 

SIERADZKA KLASA „A” GRUPA VII – XIII kolejka

3 listopada (NIEDZIELA) godz. 14:00 PYSZKÓW

LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13)

obsada sędziowska: Bialik

 

pozostałe mecze:

(sobota – 2 listopada)
14:00 – Victoria Szadek – UKS Ustków – Dróżdż
14:00 – Sokół Goszczanów – Złoczewia Złoczew – Drużbicki
(niedziela – 3 listopada)
11:00 – LKS Kobierzycko – Warta II Sieradz – Jakóbczak
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Pogoń II Zduńska Wola – Paweł Ubycha
14:00 – MULKS Łask – Rokita Rokitnica – Mateusz Rutecki
14:00 – LZS Rębieskie – LGKS Charłupia Mała – Aleksandrowicz
14:00 – RKS Rychłocice – Olimpia Karsznice – Woźniak

 

 

LIGA TYPERÓW

mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (15)

mecz nr. 72 Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5)

mecz nr. 73 Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2)

mecz nr. 74 LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13)

 

 

7 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) 4:1

    mecz nr. 72 Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5) 1:3

    mecz nr. 73 Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2) 0:5

    mecz nr. 74 LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13) 1:1

  2. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) 3-3

    mecz nr. 72 Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5) 0-3

    mecz nr. 73 Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2) 1-3

    mecz nr. 74 LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13) 3-2

  3. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) 1:2
    mecz nr. 72 Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5) 0:3
    mecz nr. 73 Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2) 1:4
    mecz nr. 74 LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13 1:5

  4. mecz nr. 71 GLKS Sarnów/Dalików (14) – Sokół II Aleksandrów Łódzki (15) 2-2
    mecz nr. 72 Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5 1-3
    mecz nr. 73 Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2) 2-4
    mecz nr. 74 LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13) 1-4

  5. mecz nr. 72 Grom Powodów (12) – Bzura Ozorków (5) 1:4

    mecz nr. 73 Malina Piątek (7) – Sazan Pęczniew (2) 1:4

    mecz nr. 74 LKS Pyszków (14) – Pisia Zygry (13) 1:4

ZOSTAW ODPOWIEDŹ