ŁKS II Łódź – Termy Ner Poddębice 1:1 (0:1)
Bramka dla Term Neru: Kacper Jaśczak

Termy Ner Poddębice: Ciepłucha K – Michalak, Kacprzak, Bartosik, Pilich, Miłosz, Ciepłucha J., Jaśczak K, Strzelczyk
Grali również: Jaśczak A., Rzepecki, Otto, Zagłoba, Filipczak.

W niedzielę (10 września) rozgrywki D2 Młodzik zainaugurowali zawodnicy z rocznika 2006. Młodzi Poddębiczanie w meczu wyjazdowym podzielili się punktami z ŁKS II Łódź.

Pojedynek korzystniej rozpoczął się dla naszej drużyny, która po kwadransie gry prowadziła 1:0. Jakub Ciepłucha prostopadłym podaniem obsłużył Kacpra Jaśczaka, a ten z zimną krwią pokonał golkipera Łódzkiego Klubu Sportowego. W drugim kwadransie biało-zielono-czerwoni mogli podwyższyć prowadzenie, jednak Piotr Strzelczyk, Kacper Jaśczak i Jakub Ciepłucha nie zdołali pokonać bramkarza ŁKS.

Na początku drugiej części spotkania Kacper Jaśczak ponownie stanął przed dogodną sytuacją, niestety jego uderzenie trafiło jedynie w boczną siatkę bramki. W kolejnych minutach to gospodarze dochodzili do sytuacji bramkowych. Dobra dyspozycja Kacpra Ciepłuchy oraz nienaganna gra naszych obrońców przez długi czas chroniły podopiecznych Patryka Ożadowicza przed utratą bramki. Niestety, w końcowych minutach precyzyjnym uderzeniem popisał się jeden z napastników gospodarzy, ustalając wynik meczu na 1:1.

źródło: Termy Ner Poddębice

1 LKS Jutrzenka Bychlew 1 14 – 1 3
2 UKS SMS Łódź 1 7 – 0 3
3 Zawisza Rzgów 1 6 – 1 3
4 MUKS Włókniarz Pabianice 1 1 – 0 3
5 ŁKS II Łódź 1 1 – 1 1
6 NER Poddębice 1 1 – 1 1
7 Łódzka Akademia Futbolu II 1 0 – 1 0