Obserwuj nas na Facebook

Termalni grają przy światłach

 

 

 

IV liga – VII kolejka

13 WRZEŚNIA (ŚRODA) GODZ. 18:30 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice (3) – Włókniarz Zelów (7)

obsada sędziowska: Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)

Włókniarz Zelów w meczach wyjazdowych dwa razy wygrał (GKS II Bełchatów 3:2, Orkan Buczek 3:1) i dwa razy przegrał (Zjednoczeni Stryków 3:0, Pelikan II Łowicz 3:0). Nasza drużyna poza pierwszym pojedynkiem w którym padł remis, wszystkie pozostałe wygrała i w środę nie powinno się w tym temacie nic zmienić. Zawodnicy Term Neru nie prezentują może dla oka kibica ciekawego, a zarazem wysokiego poziomu gry, ale najważniejsze są punkty, które są odzwierciedleniem pozycji naszej drużyny w tabeli i cel awansu jest właściwie realizowany.

 

pozostałe mecze:

16:30 – Stal Niewiadów – KS Sand Bus Kutno – Program Core
16:30 – PGE GKS II Bełchatów – Warta Działoszyn – Program Core
16:30 – MKP-Boruta Zgierz – Ceramika Opoczno – Program Core
16:30 – Pelikan II Łowicz – Omega Kleszczów – Program Core
16:30 – KS Paradyż – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Marcin Sęczek (WS Skierniewice)
16:30 – Zawisza Pajęczno – Pilica Przedbórz – Tomasz Majkowski (WS Sieradz)
16:30 – Zjednoczeni Stryków – LKS Kwiatkowice – Konrad Gawroński (WS Łódź)
16:45 – Orkan Buczek – Unia Skierniewice – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)

 

 

Klasa okręgowa – VI kolejka

 

13 WRZEŚNIA (ŚRODA) GODZ. 16:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (15) – LKS Rosanów (3)

obsada sędziowska: Szulc P., Jarocki Sz., Szadkowski P.

Niestety nasza drużyna po pierwszych trzech remisach, zanotowała dwie porażki. W środę do Dalikowa, przyjeżdża zespół prowadzony przez byłego trenera Sarnowa Artura Dziuby, LKS Rosanów. Rosanów przegrał tylko jedno spotkanie (Zawisza Rzgów 3:0), a pozostałe wygrał. Kibice z Sarnowa i Dalikowa, czekają na pierwsze historyczne zwycięstwo w klasie okręgowej, może to już będzie w środę ?

 

13 WRZEŚNIA (ŚRODA) GODZ. 19:00 UNIEJÓW

Termy Uniejów (11) – Andrespolia Wiśniowa Góra (2)

obsada sędziowska: Różycki A., Gruszczyński K., Świech M.

Początek sezonu w wykonaniu zawodników z Uniejowa był bardzo optymistyczny, ale od trzeciego spotkania Termalni wrócili do porażek i notują je z meczu na mecz. W środę do Uniejowa przyjeżdża drużyna z Wiśniowej Góry, która stoczy bój o awans do IV ligi z Zawiszą Rzgów. W meczu tych drużyn padł remis 1:1, więc obie ekipy będą chciały do końca tej rundy, wygrać wszystkie spotkania. Przed naszą drużyną więc trudne zadanie, ale w piłce wszystko jest możliwe i to może być spotkanie na przełamanie ?

 

pozostałe mecze:

(wtorek – 12 września)
16:30 – Orzeł Parzęczew – GKS Bedlno – Urbaniak
(środa – 13 września)
16:30 – ŁKS II Łódź – Włókniarz Konstantynów – Pawlak
16:30 – Włókniarz Pabianice – Górnik Łęczyca – Mikła
16:30 – Zawisza Rzgów – Stal Głowno – Kujawski
16:30 – UKS SMS Łódź – Widzew II Łódź – Przytuła
16:30 – Sokół II Aleksandrów – PTC Pabianice – Jankowski

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice (3) – Włókniarz Zelów (7)

mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików (15) – LKS Rosanów (3)

mecz nr. 29 Termy Uniejów (11) – Andrespolia Wiśniowa Góra (2)

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

9 odpowiedzi

 1. mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice (3) – Włókniarz Zelów (7) 4-1

  mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików (15) – LKS Rosanów (3) 3-2

  mecz nr. 29 Termy Uniejów (11) – Andrespolia Wiśniowa Góra (2)1-3

 2. mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice (3) – Włókniarz Zelów (7) 2:1
  mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików (15) – LKS Rosanów (3) 1:3
  mecz nr. 29 Termy Uniejów (11) – Andrespolia Wiśniowa Góra (2) 2:3

 3. mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice (3) – Włókniarz Zelów (7) 3:1
  mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików (15) – LKS Rosanów (3) 3:2
  mecz nr. 29 Termy Uniejów (11) – Andrespolia Wiśniowa Góra (2) 2:4

 4. mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice(3) – Włókniarz Zelów(7) 3:1
  mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików(15) – LKS Rosanów(3) 1:2
  mecz nr. 29 Termy Uniejów(11) – Andrespolia Wiśniowa Góra(2) 1:3

 5. mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice(3) – Włókniarz Zelów(7) 2:0
  mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików(15) – LKS Rosanów(3) 3:2
  mecz nr. 29 Termy Uniejów(11) – Andrespolia Wiśniowa Góra(2) 0:4

  1. mecz nr. 27 Termy Ner Poddębice (3) – Włókniarz Zelów (7)4 : 1

   mecz nr. 28 GLKS Sarnów/Dalików (15) – LKS Rosanów (3) 1 : 3

   mecz nr. 29 Termy Uniejów (11) – Andrespolia Wiśniowa Góra (2)0 : 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego