Wiosenne inspiracje – rozstrzygnięcie konkursów

0
51
views

W dniu 22 maja 2019 r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i otwarcie wystaw pokonkursowych Powiatowych Konkursów o tematyce wiosennej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Janusz Kosmalski – Zastępca Burmistrza Uniejowa, Jolanta Ilska – Radna Gminy Uniejów oraz Dorota Kubiak – Zastępca Naczelnika Wydziału Zdrowia, Pomocy Społecznej, Oświaty i Kultury Starostwa Powiatowego w Poddębicach.
Do placówki wpłynęło 538 prac (plastycznych, literackich i fotograficznych) ze szkół i przedszkoli z terenu powiatu poddębickiego. Komisja konkursowa w wyborze zwycięzców kierowała się samodzielnością, estetyką, pomysłowością oraz inwencją twórczą uczestników. Nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali:

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Wiosenne impresje”

kategoria przedszkole – przyznano 18 równorzędnych nagród

Julia Wieczorek Klaudia Dąbek – Punkt Przedszkolny w Drwalewie

Aleksandra Solich, Oliwia Firgan, Rafał Urbaniak Jagoda Rosik – Publiczne Przedszkole w Pęczniewie

Natalia Skrzypczyk, Aurelia Dzierżawska – Publiczne Przedszkole w Poddębicach

Julia Kaczmarek, Tymon Kosiński – Przedszkole w Dalikowie

Filip Kubiak, Jan Pakuła, Danuta Troczyńska, Kornelia Pietrzak, Maja Banasiak – Miejskie Przedszkole w Uniejowie

Zuzanna Stempień – Niepubliczne Tęczowe Przedszkole w Poddębicach

Marcel Klimczak, Igor Bierzyński – Publiczne Przedszkole w Wartkowicach

kategoria klasy I – III

I miejsce Kacper Pizulski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu

II miejsce Ewa Tomaszewska – Szkoła Podstawowa w Wilamowie

III miejsce Hubert Piątek – Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

wyróżnienia:

Antoni Jeżka, Patrycja Drzewoszewska, Maciej Sękowski – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

Amelia Sromecka – Szkoła Podstawowa w Zygrach

Stanisław Koluch – Szkoła Podstawowa w Dalikowie

Lena Walczak – Szkoła Podstawowa w Domaniewie

Lucyna Cichecka – Szkoła Podstawowa w Wartkowicach

Mateusz Kospin – Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

Wiktoria Kujawiak – Szkoła Podstawowa w Kłódnej

kategoria klasy IV – VI

II miejsce Amelia Tomczyk – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

III miejsce Filip Dudziński – Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

wyróżnienia:

Mikołaj Gogulski – Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

Dominika Kaźmierczak – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

Aleksandra Grabarczyk – Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

Powiatowy Konkurs Literacki „Wiosna wierszem pisana”

kategoria klasy II-IV

I miejsce Oliwia Kwiatkowska Szkoła Podstawowa w Uniejowie

II miejsce Martyna Rosiak – Szkoła Podstawowa w Wartkowicach

III miejsce Mateusz MotylewskiSzkoła Podstawowa w Pęczniewie z filią w Brzegu

wyróżnienia:

Natalia Kornacka – Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filią w Brzegu

Inga Olczyk, Magdalena Janczak – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

Kornelia Kosicka – Szkoła Podstawowa w Zygrach

Agata Saganiak – Szkoła Podstawowa w Bałdrzychowie

Szymon Jaros – Publiczna Szkoła Podstawowa w Spycimierzu

kategoria klasy V-VIII

I miejsce Tobiasz Gdański – Szkoła Podstawowa w Wieleninie

II miejsce Aleksandra Mirek – Szkoła Podstawowa w Wilamowie

III miejsce Monika Świątek – Szkoła Podstawowa w Wilamowie

wyróżnienia:

Aleksandra Kozłowska – Szkoła Podstawowa w Wieleninie

Olga Rojek – Szkoła Podstawowa w Zadzimiu

Martyna Szpakowska – Szkoła Podstawowa w Zygrach

Wiktor Wawrzyniak – Szkoła Podstawowa w Kłódnej

Martyna Pabian – Szkoła Podstawowa w Domaniewie

Aleksandra Szafarz,Dawid Bartosik – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Wiosna w kadrze zapisana”

kategoria klasy IV – VI, gimnazjum

I miejsce – Piotr Kocka Szkoła Podstawowa w Pęczniewie

II miejsce – Zofia Grzelak – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

II miejsce – Wioletta Miłosz – Szkoła Podstawowa w Zadzimiu

III miejsce – Oliwia Pietrzak – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

III miejsce – Idalia Drzewiecka – Szkoła Podstawowa w Zadzimiu

wyróżnienie:

Natalia Koźba – Szkoła Podstawowa w Pęczniewie z filia w Brzegu

Klaudia Solarek – Szkoła Podstawowa w Zadzimiu

Weronika Pecyna – Szkoła Podstawowa w Uniejowie

Julia Grabarska – Szkoła Podstawowa w Zygrach

Tobiasz Gdański – Szkoła Podstawowa w Wieleninie

Laureaci otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Poddębicach.

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

Wiosenne inspiracje - rozstrzygnięcie konkursów

 

źródło: poddebicki.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ