W Świnicach Warckich będzie już awans ?

15
21
views

 

 

 

 

 

IV liga – XXXIII kolejka

26 maja (PIĄTEK) godz. 18:30 BYCZYNA

TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16)

obsada sędziowska: Albert Różycki (szczebel centralny)

Pierwszy mecz w Opocznie Termy Ner przegrały 3:0.

Ceramika przyjeżdża do paszczy lwa, a to dlatego, że zawodnicy z Poddębic, będą się chciali zrewanżować za sromotną porażkę w Opocznie jesienią.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 27 maja)
17:00 – Zawisza Rzgów – PGE GKS II Bełchatów – Łukasz Józefecki (WS Skierniewice)
17:00 – Polonia Piotrków – KS Paradyż – Dawid Grzelak (WS Sieradz)
17:00 – Warta Sieradz – Omega Kleszczów – Tomasz Lewandowski (WS Piotrków)
17:00 – Warta Działoszyn – Unia Skierniewice – Paweł Malec (szczebel centralny)
17:00 – Włókniarz Zelów – KS Sand Bus Kutno – Kamil Krasnopolski (WS Łódź)
17:00 – Zawisza Pajęczno – LKS Kwiatkowice – Dawid Jałmużna (WS Piotrków)
17:00 – RKS Mechanik Radomsko – Pilica Przedbórz – Wojciech Kretek (WS Piotrków)
18:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Jutrzenka Warta – Rafał Michalak (WS Skierniewice)
(niedziela – 28 maja)
12:00 – Zjednoczeni Stryków – Zjednoczeni Gmina Bełchatów – Piotr Milczarek (WS Skierniewice)

 

 

klasa okręgowa – XXVII kolejka

27 maja (SOBOTA) godz. 17:00 ZGIERZ

MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 

obsada sędziowska: Urbaniak R., Kaźmierczak P., ​ Różycki J.

Pierwszy mecz Termy zremisowały u siebie 2:2.

Utrzymanie Term jest tak blisko, że mało realne żeby się nie udało, ale niestety chyba nie w tym meczu jeszcze. Lider będzie chciał za wszelką cenę wygrać, wiedząc, że Stal Głowno ma walkower za mecz z Polonią Andrzejów.

 

 

klasa „A” grupa III – XXIV kolejka

27 maja (SOBOTA) godz. 17:00 ŚWINICE WARCKIE

LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

obsada sędziowska: Janasik M., Przybylak D., Gradecki W.​

Pierwszy mecz Sarnów/Dalików wygrał u siebie 2:1.

Czy Świnice Warckie, będą miejscowością w której zawodnicy Sarnowa/Dalikowa odpalą zmrożone już szampany po historycznym awansie tego klubu do klasy okręgowej ? Nasi zawodnicy na to liczą, a gospodarze tego spotkania chcą im w tym przeszkodzić. Pojedynek zapowiada się ciekawie, chociaż by dlatego, że gospodarze w tym roku przegrali tylko raz u siebie.

 

27 maja (SOBOTA) godz. 16:00 MIECZYSŁAWÓW

BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13)

obsada sędziowska: Anielak M., ​ Jarnutowski M​ ., Żaczek D

Pierwszy mecz Sazan zremisował u siebie 4:4.

Sazan jest drużyną nieobliczalną i wygrana w Mieczysławowie nikogo nie zdziwi, ale łatwo mieć nie będą.

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II – XXVII kolejka

28 maja (NIEDZIELA) godz. 17:00 OSTRÓWEK

OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10)

Pierwszy mecz Pisia u siebie wygrała 3:2.

Brak zwycięstwa w Ostrówku, spowoduje, że strefa spadkowa zbliży się i powrót do B klasy stanie się realny.

 

 

klasa „B” grupa II – XIX kolejka

28 maja (NIEDZIELA) godz. 11:30 WARTKOWICE

GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5)

obsada sędziowska: Nazarczyk O.

Pierwszy mecz Grom zremisował w Małachowicach 3:3.

Już czas żeby Grom wygrał jakieś spotkanie przed własną publicznością, bo kibice zwycięstwa swojej drużyny nie pamiętają (w tym roku jeszcze nie było), a mecz z Kanarkami może być przełomowy.

 

 

 

LIGA TYPERÓW

Zbliżamy się wielkimi krokami do ostatnich kolejek piłkarskich w tym sezonie, a więc dla typerów szczególne skupienie się na obstawianie meczów. Ta kolejka będzie ciężka do wytypowania dokładnego wyniku, a nawet trafieniem kto wygra, dlatego czeka nas ciekawa zabawa.

 

mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16)

mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 

mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1)

mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13)

mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10)

mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5)

 

 

 

 

15 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16)3:0

    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 1:1

    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1)0:6

    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13)2:2

    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10)1:3

    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5)1:1

  2. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 3-1
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 5-2
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 2-4
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 2-3
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 2-3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 1-3

  3. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 3:0
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 4:1
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:5
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 2:1
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 0:3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 1:4

  4. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 2:0
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 3:0
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 2:1
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 3:2
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 1:1
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 1:2

  5. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 4:1 mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 5:1
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:4 mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 2:1
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 2:1
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 2:2

  6. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 3:0

    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 3:1

    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1)1:3

    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13)2:3

    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10)2:3

    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5):1:3

  7. Maj 26, 2017 o 8:13 am
    mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 6:0
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 4:1
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1)1:4
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13)3:2
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10)2:3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5):1:3

  8. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 3-0
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 3-0
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0-3
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 0-3
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 4-3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 0-4

  9. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16) 5-1
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 4-1
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 2-2
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 3-1
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 1-3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 1-3

  10. mecz nr. 62 TERMY NER Poddębice (6) – CERAMIKA Opoczno (16). 4:1
    mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 5:1
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1). 3:2
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 4:1
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 1:4
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5). 3:2

  11. mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 3:1
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 1:3
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 2:1
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10) 1:3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 3:2

  12. mecz nr. 63 MKP BORUTA Zgierz (1) – TERMY Uniejów (11) 4:0
    mecz nr. 64 LKS Świnice Warckie (7) – GLKS Sarnów/Dalików (1) 0:2
    mecz nr. 65 BZURA Młogoszyn (9) – SAZAN Pęczniew (13) 1:2
    mecz nr. 66 OSTROVIA Ostrówek (15) – PISIA Zygry (10)2:3
    mecz nr. 67 GROM Powodów (8) – KANARKI Małachowice (5) 2:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ