Termy zostają w okręgówce – Sarnów walczy dalej …

0
52
views

 

 

 

Klasa okręgowa

Włókniarz Konstantynów Ł. – Termy Uniejów 1:4 (1:2)

… Janicki Tomasz-1, Sobolewski Przemysław-1, Nowak Włodzimierz-1, Łuczak Krzysztof-1.

 

Stal Głowno – GLKS Sarnów/Dalików 0:2 (0:0)

Kołakowski Przemysław-1, Piotrowski Damian-1.

 

pozostałe mecze:

Włókniarz Pabianice -:- UKS SMS Łódź
RTS II Widzew Łódź 0:4 Orzeł Parzęczew
Włókniarz Konstantynów 1:4 Termy Uniejów
Zawisza Rzgów 4:3 ŁKS II Łódź
Górnik Łęczyca 3:1 Sokół II Aleksandrów
PTC Pabianice 3:2 LKS Rosanów
Stal Głowno 0:2 GLKS Sarnów/Dalików
Andrespolia Wiśniowa Góra 0:0 GKS Bedlno

tabela:

1 Andrespolia Wiśniowa Góra 25 65 87 23 21 2 2
2 Zawisza Rzgów 25 51 75 31 16 3 6
3 LKS Rosanów 25 48 59 41 16 0 9
4 Stal Głowno 25 45 59 31 14 3 8
5 Górnik Łęczyca 25 42 60 57 12 6 7
6 Sokół II Aleksandrów 25 36 56 57 10 6 9
7 PTC Pabianice 25 35 55 49 11 2 12
8 RTS II Widzew Łódź 25 34 59 46 10 4 11
9 ŁKS II Łódź 25 33 65 54 10 3 12
10 Termy Uniejów 25 33 41 56 10 3 12
11 UKS SMS Łódź 24 33 39 53 10 3 11
12 Orzeł Parzęczew 25 29 47 60 8 5 12
13 GLKS Sarnów/Dalików 25 25 46 64 7 4 14
14 GKS Bedlno 25 25 40 87 7 4 14
15 Włókniarz Pabianice 24 19 24 50 5 4 15
16 Włókniarz Konstantynów 25 16 28 81 4 4 17

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II

LKS Socha – Pisia Zygry 2:9

… Waligórski Radosław-4, Biernat Patryk-3, Walczak Piotr-2

 

pozostałe mecze:

LKS Kalinowa 1:4 UKS Ustków
Victoria Szadek 14:0 Amatorzy Zapolice
Rokita Rokitnica 0:1 Pamapol-Hetman Rusiec
LZS Rębieskie 1:5 Inter-Sieradz Woźniki
LGKS Charłupia Mała 4:0 LKS Pyszków
LKS Socha 2:9 Pisia Zygry
Sokół Goszczanów 5:1 TS Janiszewice
Tęcza Brodnia 7:1 Unia Sieradz-Męka

tabela:

1 Tęcza Brodnia 25 68 137 22 22 2 1
2 TS Janiszewice 25 53 75 35 16 5 4
3 LZS Rębieskie 25 51 95 48 16 3 6
4 UKS Ustków 25 51 85 62 16 3 6
5 Sokół Goszczanów 25 45 90 43 14 3 8
6 Pamapol-Hetman Rusiec 25 40 76 55 12 4 9
7 Pisia Zygry 25 36 87 83 11 3 11
8 Unia Sieradz-Męka 25 35 60 83 11 2 12
9 Rokita Rokitnica 25 35 62 49 10 5 10
10 Inter-Sieradz Woźniki 25 34 55 63 10 4 11
11 LGKS Charłupia Mała 25 32 64 65 9 5 11
12 Victoria Szadek 25 32 66 47 9 5 11
13 LKS Kalinowa 25 24 38 81 7 3 15
14 LKS Pyszków 25 16 38 92 4 4 17
15 Amatorzy Zapolice 25 15 37 100 4 3 18
16 LKS Socha 25 6 16 153 2 0 23

 

 

Klasa „B” grupa II

Termy Ner II Poddębice – KAS Konstantynów Łódzki 3:3 (1:1)

… Brochocki Grzegorz-1, Zwoliński Mikołaj-1, Lewandowski Cyprian-1.

 

Grom Powodów – Kanarki Małachowice 2:3 (1:1)

Kita Jakub-1, Kindlein Grzegorz-1.

 

pozostałe mecze:

Grom Powodów 2:3 Kanarki Małachowice
Start Szczawin 3:2 LKS Modlna
Sokół Lutomiersk 0:3 Orlik Sobień
Santos Czerchów 1:5 Orzeł Kazimierz
LKS Dąbrówka 3:2 Orzeł Wróblew
Ner II Poddębice 3:3 KAS Konstantynów

tabela:

1 KAS Konstantynów 18 47 105 21 15 2 1
2 Ner II Poddębice 18 45 114 26 14 3 1
3 Kanarki Małachowice 18 39 58 46 13 0 5
4 Orzeł Kazimierz 18 38 82 47 12 2 4
5 LKS Dąbrówka 18 30 46 54 10 0 8
6 Grom Powodów 18 24 33 49 7 3 8
7 Santos Czerchów 18 23 41 58 7 2 9
8 Orzeł Wróblew 18 18 45 55 5 3 10
9 Orlik Sobień 18 15 40 78 5 0 13
10 LKS Modlna 18 14 45 67 4 2 12
11 Start Szczawin 18 14 29 73 4 2 12
12 Sokół Lutomiersk 18 7 14 78 2 1 15

 

 

Klasa „B” grupa III

Sokół Popów – Sazan Pęczniew 3:2 (3:2)

… Wypiór Tomasz-1, Kuźniak Przemysław-1.

 

pozostałe mecze:

Expom Krośniewianka 0:3 LKS Gieczno
Sokół Popów 3:2 Sazan Pęczniew
Iskra Góra św. Małgorzaty 0:3 KP Byszewy
GKS Byszew 5:5 Błękitni Ciosny
Olimpia Oporów 0:1 KS Żychlin
Struga Dobieszków 4:1 KS OSP Iskra Głowno

tabela:

1 Sazan Pęczniew 18 44 77 31 14 2 2
2 KS OSP Iskra Głowno 18 44 55 26 14 2 2
3 Sokół Popów 18 39 58 29 13 0 5
4 Struga Dobieszków 18 39 72 30 13 0 5
5 KS Żychlin 18 27 43 33 8 3 7
6 LKS Gieczno 18 22 31 48 6 4 8
7 Expom Krośniewianka 18 22 21 40 7 1 10
8 GKS Byszew 18 20 49 59 6 2 10
9 Olimpia Oporów 18 16 29 60 5 1 12
10 KP Byszewy 18 16 35 39 5 1 12
11 Błękitni Ciosny 18 15 45 74 4 3 11
12 Iskra Góra św. Małgorzaty 18 10 25 71 3 1 14

 

 

IV liga

Termy Ner Poddębice – Zjednoczeni Gmina Bełchatów 3:0 (walkower)

 

pozostałe mecze:

Pelikan II Łowicz 0:2 Stal Niewiadów
Włókniarz Zelów 1:2 Omega Kleszczów
MKP-Boruta Zgierz 1:2 Warta Działoszyn
Zawisza Pajęczno 0:1 LKS Kwiatkowice
Zjednoczeni Stryków 3:0 KS Paradyż
Ceramika Opoczno 2:0 KS Sand Bus Kutno
Termy Ner Poddębice 3:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Orkan Buczek 1:0 GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz 0:4 Unia Skierniewice

tabela:

1 Unia Skierniewice 29 78 95 8 25 3 1
2 Termy Ner Poddębice 29 64 72 33 20 4 5
3 Warta Działoszyn 29 62 60 30 19 5 5
4 LKS Kwiatkowice 29 58 74 28 17 7 5
5 Zjednoczeni Stryków 29 54 57 27 17 3 9
6 Włókniarz Zelów 29 50 57 49 16 2 11
7 Omega Kleszczów 29 45 57 51 13 6 10
8 KS Paradyż 29 44 54 38 14 2 13
9 Stal Niewiadów 29 41 46 39 12 5 12
10 KS Sand Bus Kutno 29 39 75 42 11 6 12
11 MKP-Boruta Zgierz 29 36 59 55 10 6 13
12 Orkan Buczek 29 36 50 49 10 6 13
13 Ceramika Opoczno 29 36 36 50 10 6 13
14 Pelikan II Łowicz 29 35 47 46 10 5 14
15 GKS II Bełchatów 29 31 52 72 9 4 16
16 Pilica Przedbórz 29 24 47 71 6 6 17
17 Zawisza Pajęczno 29 11 20 100 3 2 24
18 Zjednoczeni Gmina Bełchatów 29 0 4 174 0 0 29

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ