Termy I Grom kończą jako ostatni w tym roku

0
21
views

Termy

 

 

 

 

klasa okręgowa – XV kolejka

15 listopada (sobota) . godz. 14:00 . Uniejów

MGLKS Termy Uniejów (11) – Zjednoczeni II Stryków (12)

obsada sędziowska: P. Szymczyk, A. Dolny, P. Jankowski

 

pozostałe mecze:

(sobota – 15 listopada)
12:00 – Stal Głowno – Orzeł Parzęczew – K. Kardacki, A. Siejka, A. Zasadziak
13:00 – PTC Pabianice – Zawisza II Rzgów – K. Krasnopolski, A. Daroch, J. Jankowski
13:30 – Polonia Andrzejów – Start Brzeziny – M. Anielak, T. Chojnacki, M. Karolak
13:45 – KKS Koluszki – Włókniarz Pabianice – K. Gawroński, K. Burdyka, J. Malka
14:00 – Włókniarz Konstantynów – GLKS Dłutów – P. Binczyk, B. Wiśniewski, Sz. Przytuła
14:00 – Andrespolia Wiśniowa Góra – Ostrovia Ostrowy – J. Różycki, P. Zasadziak, A. Reczulski
(niedziela – 16 listopada)
13:00 – Sokół II Aleksandrów – LZS Justynów – P. Adamczyk, M. Hankiewicz, M. Muszyński

 

 

klasa „B” grupa III – XI kolejka

16 listopada (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (9) – Orzeł Wróblew (10)

obsada sędziowska: M. Gutowski

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 16 listopada)
13:30 – Delta Śleszyn – MKS Mianów – T. Lota
11:00 – LKS Cedrowice – Olimpia Oporów – B. Gniewisz
11:00 – Kanarki Małachowice – Santos Czerchów – R. Kafarski
11:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Sokół Skromnica – M. Kujawski
13:00 – LKS Modlna – GKS Byszew – S. Felczak

 

 

IV liga – XVII kolejka

Orzeł Nieborów – LKS Ner Poddębice 3:0

Mechanik Radomsko 1:3 Włókniarz Moszczenica
KS Paradyż 3:1 LKS Rosanów

mecze rozegrane awansem 2 listopada 2014 roku.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 15 listopada)
13:00 – Zawisza Pajęczno – Polonia Piotrków – Ksyta (WS Łódź)
13:00 – Widok Skierniewice – Zjednoczeni Stryków – Grzelak (WS Sieradz)
13:30 – Warta Działoszyn – MKP-Boruta Zgierz – Milczarek (WS Skierniewice)
14:00 – Pilica Przedbórz – Astoria Szczerców – Urbaniak (WS Łódź)
(niedziela – 16 listopada)
12:00 – PGE GKS II Bełchatów – Zawisza Rzgów – Kowalewski (WS Sieradz)
14:00 – Włókniarz Zelów – Piast Błaszki – Rosiński (WS Skierniewice)

 

 

Mecz sparingowy

15 listopada (sobota) . godz. 14:00 . Byczyna

LKS Ner Poddębice – KS Kutno    („A” klasa II miejsce)

 

 

 

 

Poprzedni artykułReaktywacja PLH
Następny artykułAlarm w Uniejowie …
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ