PLTZ: CZAS NA FINAŁY !!!

0
35
views

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO

 

JUŻ W ŚRODĘ, POZNAMY MISTRZA III EDYCJI PODDĘBICKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO. W POJEDYNKU FINAŁOWYM MACIEJ BOCZKOWSKI, BĘDZIE CHCIAŁ ZAPEWNE KOLEJNY ROWER DAĆ PRZECIWNIKOWI … ALE MOŻE ANDRZEJ BŁASZCZYK ZROBI NIESPODZIANKĘ ??? TAK CZY INACZEJ, CZEKA NAS CIEKAWE SPOTKANIE. W MECZU O III MIEJSCE, ANDRZEJ I GRZEGORZ STOCZĄ WIELKI BÓJ O MIANO TRZECIEJ RAKIETY W PODDĘBICACH !!! OBAJ SĄ PRZYGOTOWANI DO WIELKIEGO POJEDYNKU I WIEMY, ŻE TAKI BĘDZIE. WSZYSTKICH KIBICÓW ZAPRASZAMY NA OSTATNIE W TYM ROKU MECZE TENISA ZIEMNEGO. 

 

PLAY-OFF

 

preeliminacje

mecz nr. I. Mania Szymon – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

mecz nr. II. Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 1:2 (6:4 4:6 2:6)

mecz nr. III. Kardaś Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:3 6:2)

mecz nr. IV. Bartosik Jacek – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

 

ćwierćfinały

mecz nr. V. Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

mecz nr. VI. Jeziorski Andrzej – Kardaś Andrzej 2:1 (3:6 6:2 6:4)

mecz nr. VII. Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:1 (5:7 7:5 7:6)

mecz nr. VIII. Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:0 (6:1 6:0)

 

półfinały

mecz nr. IX. Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:0 6:0)

mecz nr. X. Jeziorski Andrzej – Błaszczyk Andrzej 1:2 (7:6 3:6 5:7)

 

mecz o III miejsce – 28 września (czwartek) godz. 16:00 BYCZYNA

BIENIAS GRZEGORZ – JEZIORSKI ANDRZEJ

 

FINAŁ – 27 września (środa) godz. 16:00 BYCZYNA

BOCZKOWSKI MACIEJ – BŁASZCZYK ANDRZEJ

 

 

29 WRZEŚNIA (PIĄTEK) GODZ. 17:00 BYCZYNA

Zwycięzca III edycji PLTZ – Jaros Piotr (mistrz ziemi sieradzkiej i nie tylko …)

To spotkanie uzależnione jest od pogody.

 

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

Bienias Grzegorz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:1 6:1)

Boczkowski Maciej – Mania Szymon 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Bartosik Jacek 2:1 (3:6 6:3 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:3 6:3)

Bartosik Jacek – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:1)

Ciałkowski Łukasz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:3)

Dominowski Damian – Cichosz Adam 2:0 (7:6 6:1)

Gosławski Wojciech – Janiak Tadeusz 2:0 (6:4 6:1)

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:2)

Dominowski Damian – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:4 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:1 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Pawlak Marcin 2:0 (6:1 6:3)

Twardowski Dariusz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:2)

Mania Szymon – Cichosz Adam 2:0 (6:0 6:0)

Gajdecki Marcin – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Mania Szymon – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

Słaboń Maciej – Janiak Tadeusz 2:1 (4:6 6:2 6:3)

Ciałkowski Łukasz – Gosławski Wojciech 2:1 (5:7 6:2 6:4)

Gajdecki Marcin – Gosławski Wojciech 2:1 (6:4 3:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Bienias Grzegorz 2:1 (6:0 0:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:2)

Mania Szymon – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 7:5)

Ciałkowski Łukasz – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:1)

Bienias Grzegorz – Błaszczyk Andrzej 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Błaszczyk Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Boczkowski Maciej – Kardaś Andrzej 2:0 (6:0 6:1)

Kardaś Andrzej – Gosławski Wojciech 2:1 (3:6 6:1 6:4)

Jeziorski Andrzej – Gajdecki Marcin 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:0 6:0)

Gosławski Wojciech – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Gajdecki Marcin 2:0 (6:2 6:3)

Bienias Grzegorz – Gosławski Wojciech 2:1 (6:3 4:6 6:1)

Boczkowski Maciej – Błaszczyk Andrzej 2:0 (6:1 6:0)

Jeziorski Andrzej – Słaboń Maciej 2:0 (6:1 6:4)

Kardaś Andrzej – Mania Szymon 2:1 (7:6 2:6 6:4)

Boczkowski Maciej – Galoch Dariusz 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Błaszczyk Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Gajdecki Marcin 2:0 (6:1 6:0)

Gajdecki Marcin – Bartosik Jacek 2:0 (6:4 6:4)

Gajdecki Marcin – Galoch Dariusz 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Gosławski Wojciech 2:1 (4:6 6:2 6:2)

Kardaś Andrzej – Gajdecki Marcin 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Gajdecki Marcin 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Galoch Dariusz 2:0 (6:0 6:1)

Kardaś Andrzej – Bartosik Jacek 2:0 (6:4 7:6)

Jeziorski Andrzej – Kardaś Andrzej 2:1 (5:7 6:2 6:3)

Dominowski Damian – Galoch Dariusz 2:0 (6:2 6:4)

 

Tabela:

  1. Boczkowski Maciej . 12 . 36 . (144:8)

  2. Jeziorski Andrzej . 16 . 32 . (174:126)

  3. Błaszczyk Andrzej . 15 . 31 . (155:85)

  4. Bienias Grzegorz . 13 . 29 . (148:93)

  5. Mania Szymon . 16 . 28 . (193:163)

  6. Dominowski Damian . 12 . 28 . (139:106)

  7. Bartosik Jacek . 12 . 21 . (140:131)

  8. Kardaś Andrzej . 10 . 22 . (118:95)

  9. Gajdecki Marcin . 13 . 16 . (104:130)

  10. Twardowski Dariusz . 9 . 12 . (92:92)

  11. Gosławski Wojciech . 13 . 11 . (105:163)

  12. Ciałkowski Łukasz . 11 . 9 . (104:134)

  13. Słaboń Maciej . 3 . 2 . (22:35)

  14. Janiak Tadeusz . 12 . 1 . (26:148)

  15. Pawlak Marcin . 2 . 1 . (14:29)

  16. Galoch Dariusz . 10 . 0 . (40:120)

  17. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

  18. Cichosz Adam . 3 . 0 . (13:37)

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ