Ostatnie mecze w tym sezonie Sazana i Gromu

8
28
views

nowa-galeria-6072721

 

 

 

 

 

klasa okręgowa

11 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 UNIEJÓW

MGLKS Termy Uniejów (4) – PTC Pabianice (8) 

obsada sędziowska: J. Różycki, K. Musiał, Sz. Przytuła

Wakacyjny już przedostatni mecz Term w tym sezonie. Do Uniejowa przyjeżdża drużyna, która jeszcze walczy o utrzymanie a to dlatego ze do końca nie będzie wiadomo, ile drużyn będzie spadać. Termy w meczach u siebie raczej nie przegrywają i tym razem nie będą pewnie chcieli zawieść a za zarazem, pożegnać się z własną publicznością porażką.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 czerwca)
11:30 – GLKS Dłutów – KS Sand Bus Kutno – P. Kaźmierczak, M. Majewski, P. Szadkowski
17:00 – Włókniarz Pabianice – Włókniarz Konstantynów – T. Radkiewicz, P. Wykrota, R. Najder
17:00 – KKS Koluszki – Górnik Łęczyca – K. Krasnopolski, Sz. Michniewicz, R. Przytuła
17:00 – LZS Justynów – MKS Tuszyn – P. Szymczyk, P. Niemiec, W. Pawlak
17:00 – Zawisza II Rzgów – Orzeł Parzęczew – P. Malec, Ł. Banasiak, J. Bukarowicz
17:00 – Start Łódź – Start Brzeziny – A. Dolny, A. Daroch, J. Lesman
17:00 – Ostrovia Ostrowy – Sokół II Aleksandrów – K. Kardacki, R. Sudak, B. Wolski

 

 

klasa „A” grupa II

11 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 DALIKÓW

GLKS Sarnów/Dalików (3) – Zjednoczeni II Stryków (2)

obsada sędziowska: M. Jarnutowski, K. Łukasik, A. Sekuterski

Sarnów już z liderem się pożegnał, ale zawodnicy robią sobie nadzieję, że do klasy okręgowej, będą awansowały dwie drużyny (wszystko jest możliwe w ŁZPN), dlatego w tym meczu miejscowi nie odpuszczą i zagrają na zwycięstwo.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 czerwca)
17:00 – LKS Kalonka – Błękitni Dmosin – R. Walczak, K. Walczak, D. Walczak
(niedziela – 12 czerwca)
11:00 – Kobra Leźnica – Kotan Ozorków – K. Modrzejewski, J. Jankowski, B. Wiśniewski
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Orlik Sobień – R. Kafarski, P. Adamczyk, A. Banaszkiewicz
13:00 – LKS Dąbrówka – Huragan Swędów – Z. Patora, D. Piasecki, J. Jaskulski
13:00 – Orzeł II Parzęczew – UKS SMS Łódź – A. Różycki, P. Szubielski, B. Kucharski

 

 

klasa „A” grupa III

11 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 PIĄTEK

Malina Piątek (9) – LKS Sazan Pęczniew (3) 

obsada sędziowska: M. Pionko, G. Augustowski, A. Faliszewski

Sazan jedzie do Piątku w sobotę, żeby wygrać i utrzymać się na końcu sezonu na „pudle”.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 czerwca)
17:00 – Witonianka Witonia – Magnat Sierpów – A. Balwierz, T. Sadowski, G. Bednarski
17:00 – Zryw Śliwniki – LKS Świnice Warckie – M. Zdziaszek, Sz. Jarocki, M. Orczykowski
17:00 – Bzura Ozorków – GKS Bedlno – M. Gutowski, D. Drużyński, D. Rutkowski
17:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Bzura Młogoszyn – D. Morawiec, A. Gach, K. Gruszczyński

 

 

sieradzka klasa „A” grupa II

12 czerwca (NIEDZIELA) godz. 13:00 BRODNIA

Tęcza Brodnia (7) – GKS Pisia Zygry (11)

Ostatni mecz wyjazdowy Pisi i … wakacje o których już tak marzyli piłkarze z Zygier. Pisia się utrzymała i to jest najważniejsze.

 

 

klasa „B” grupa III

11 czerwca (SOBOTA) godz. 17:00 WRÓBLEW

Sokół Skromnica (10) – LKS Grom Powodów (8)

obsada sędziowska: D. Wyderkiewicz

Grom wyjeżdża do Wróblewa, żeby zagrać ostatni mecz tego sezonu z Skromnicą. Miejscowi grają zawodnikami z łapanki, więc może to spotkanie się nie rozegrać. Jeśli się odbędzie ten mecz, to goście powalczą o zwycięstwo, żeby na koniec utrzymać swoją pozycję.

 

pozostałe mecze:

(sobota – 11 czerwca)
15:00 – Orzeł Wróblew – LKS Modlna – D. Rutkowski
17:00 – Kanarki Małachowice – Włókniarz Zgierz – R. Milas
17:00 – MKS Mianów – Santos Czerchów – O. Nazarczyk
17:00 – LKS II Rosanów – Zamek Skotniki – J. Szmidt

 

 

W komentarzach prosimy o obstawianie wyników typerów

 

 

 

 

 

 

8 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTC Pabianice
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów

  2. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTC Pabianice 2-1
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków 1-2
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew 3-1
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry 2-1
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów 3-1

  3. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTC Pabianice 2 1
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków 2 3
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew 1 0
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry 3 4
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów 2 1

  4. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTC Pabianice 2-0
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków 1-1
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew 1-3
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry 2-1
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów 1-1

  5. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTC Pabianice 3:0
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków 3:1
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew 2:1
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry 2:0
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów 2:0

  6. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTC Pabianice 2:2
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków 4:3
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew 3:2
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry 2:1
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów 2:0

  7. mecz nr. 81 MGLKS Termy – PTjC Pabianice 2:1
    mecz nr. 82 GLKS Sarnów/Dalików – Zjednoczeni II Stryków 2:1
    mecz nr. 83 Malina Piątek – LKS Sazan Pęczniew 1:2
    mecz nr. 84 Tęcza Brodnia – GKS Pisia Zygry 2:1
    mecz nr. 85 Sokół Skromnica – LKS Grom Powodów 2:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ