Mecz o mistrza jesieni w Skierniewicach

12
11
views

 

 

 

IV liga – X kolejka

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 SKIERNIEWICE

Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Malec P., Pskit P., Sekuterski A.

 

 

Klasa okręgowa – IX kolejka

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 ŁĘCZYCA

Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)

obsada sędziowska: Krasnopolski K., Majewski M, Augustowski G.

 

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BRZEZINY

Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Siercha Ł., Piasecki D

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – VIII kolejka

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 KALINOWA

LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)

 

 

Klasa „B” grupa II – V kolejka

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 MAŁACHOWICE

LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)

obsada sędziowska: Gatkowski M.

 

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 SOBIEŃ

Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2)

obsada sędziowska: Mrozek A.

 

 

Klasa „B” grupa III – V kolejka

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7)

obsada sędziowska: Twardowski R.

 

 

 

Ligi juniorskie

 

C1 – Trampkarz

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ZDUŃSKA WOLA

Pogoń Zduńska Wola (6) – Termy Ner Poddębice (4)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

 

D1 Młodzik Grupa 4

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Musiał K.

 

 

D2 Młodzik Grupa 1

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ŁÓDŹ

Łódzka Akademia Futbolu II Łódź – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Grzywacz B.

 

 

E2 Orlik Grupa 2

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 13:15 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – MKP Boruta II Zgierz

obsada sędziowska: Jabłoński O.

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)

mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)

mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)

mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2)

mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7)

 

 

 

 

 

 

 

12 KOMENTARZE

  1. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)2 : 3

    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)4 : 1

    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3 : 1

    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)2 : 4

    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)3 : 1

    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1 : 7

    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 3 : 1

  2. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)2 : 3

    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)2 : 1

    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3 : 2

    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)1 : 3

    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)1 : 2

    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2 : 5

    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 4 : 1

  3. mecz nr. 43 Unia Skierniewice(1) – Termy Ner Poddębice(2) 1:0
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca(3) – Termy Uniejów(14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź(10) – GLKS Sarnów/Dalików(15) 2:1
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa(14) – GKS Pisia Zygry(10) 1:3
    mecz nr. 47 LKS Modlna(12) – Grom Powodów(11) 3:1
    mecz nr. 48 Orlik Sobień(9) – Termy Ner II Poddębice(2) 2:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew(3) – Olimpia Oporów(7) 4:2

  4. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1:1
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 5:1
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 1:4
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 2:0
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:6
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 5:0

  5. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1-2
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 4-0
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4-1
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 0-2
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 1-2
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 3-7
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 2-0

  6. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:0
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:0
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 2:4
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 2:1
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2)1:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 4:1

  7. mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 2:5
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 4:2
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 5:1

  8. Ner 1:1
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 2:5
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 4:2
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 5:1

  9. nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 2:2

    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 4:1

    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 0:1

    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 1:3

    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 2:0

    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:6

    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7)

  10. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1:1
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:0
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 1:2
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 4:1
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:7
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 3:1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ