Obserwuj nas na Facebook

Mecz o mistrza jesieni w Skierniewicach

 

 

 

IV liga – X kolejka

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 15:00 SKIERNIEWICE

Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)

obsada sędziowska: Malec P., Pskit P., Sekuterski A.

 

 

Klasa okręgowa – IX kolejka

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 16:00 ŁĘCZYCA

Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)

obsada sędziowska: Krasnopolski K., Majewski M, Augustowski G.

 

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 BRZEZINY

Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

obsada sędziowska: Przytuła Sz., Siercha Ł., Piasecki D

 

 

Sieradzka klasa „A” grupa II – VIII kolejka

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 KALINOWA

LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)

 

 

Klasa „B” grupa II – V kolejka

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 MAŁACHOWICE

LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)

obsada sędziowska: Gatkowski M.

 

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 12:00 SOBIEŃ

Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2)

obsada sędziowska: Mrozek A.

 

 

Klasa „B” grupa III – V kolejka

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 15:00 PĘCZNIEW

Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7)

obsada sędziowska: Twardowski R.

 

 

 

Ligi juniorskie

 

C1 – Trampkarz

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 11:00 ZDUŃSKA WOLA

Pogoń Zduńska Wola (6) – Termy Ner Poddębice (4)

obsada sędziowska: WS Sieradz

 

 

D1 Młodzik Grupa 4

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 11:00 ŁĘCZYCA

Górnik Łęczyca – Termy Uniejów

obsada sędziowska: Musiał K.

 

 

D2 Młodzik Grupa 1

1 PAŹDZIERNIKA (NIEDZIELA) GODZ. 16:00 ŁÓDŹ

Łódzka Akademia Futbolu II Łódź – Termy Ner Poddębice

obsada sędziowska: Grzywacz B.

 

 

E2 Orlik Grupa 2

30 WRZEŚNIA (SOBOTA) GODZ. 13:15 BYCZYNA

Termy Ner Poddębice – MKP Boruta II Zgierz

obsada sędziowska: Jabłoński O.

 

 

 

LIGA TYPERA

mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)

mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)

mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15)

mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)

mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)

mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2)

mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7)

 

 

 

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

12 odpowiedzi

  1. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)2 : 3

    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)4 : 1

    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3 : 1

    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)2 : 4

    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)3 : 1

    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1 : 7

    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 3 : 1

  2. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2)2 : 3

    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14)2 : 1

    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 3 : 2

    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10)1 : 3

    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11)1 : 2

    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2 : 5

    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 4 : 1

  3. mecz nr. 43 Unia Skierniewice(1) – Termy Ner Poddębice(2) 1:0
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca(3) – Termy Uniejów(14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź(10) – GLKS Sarnów/Dalików(15) 2:1
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa(14) – GKS Pisia Zygry(10) 1:3
    mecz nr. 47 LKS Modlna(12) – Grom Powodów(11) 3:1
    mecz nr. 48 Orlik Sobień(9) – Termy Ner II Poddębice(2) 2:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew(3) – Olimpia Oporów(7) 4:2

  4. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1:1
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 5:1
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 1:4
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 2:0
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 1:6
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 5:0

  5. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1-2
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 4-0
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 4-1
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 0-2
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 1-2
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 3-7
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 2-0

  6. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1:2
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:0
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 2:0
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 2:4
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 2:1
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2)1:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 4:1

  7. mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 2:5
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 4:2
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 5:1

  8. Ner 1:1
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:1
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 2:5
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 4:2
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:4
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 5:1

  9. nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 2:2

    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 4:1

    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 0:1

    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 1:3

    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 2:0

    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:6

    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7)

  10. mecz nr. 43 Unia Skierniewice (1) – Termy Ner Poddębice (2) 1:1
    mecz nr. 44 Górnik 1956 Łęczyca (3) – Termy Uniejów (14) 3:0
    mecz nr. 45 Widzew II Łódź (10) – GLKS Sarnów/Dalików (15) 1:2
    mecz nr. 46 LKS Kalinowa (14) – GKS Pisia Zygry (10) 1:2
    mecz nr. 47 LKS Modlna (12) – Grom Powodów (11) 4:1
    mecz nr. 48 Orlik Sobień (9) – Termy Ner II Poddębice (2) 2:7
    mecz nr. 49 Sazan Pęczniew (3) – Olimpia Oporów (7) 3:1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Piłkarska reprezentacja kobiet trenowała w Uniejowie

Do czwartku 10.07.2024 w Uzdrowisku Termalnym odbywało się zgrupowanie Reprezentacji Kobiet w piłce nożnej w ramach przygotowań do Euro 2025. W powołanej kadrze nie mogło zabraknąć Ewy Pajor. Zawodniczki Niny Palaton trenowały przez cztery dni na kompleksie boisk im. Włodzimierza

Wakacyjna oferta naszego partnera

Bezpieczeństwo jest najważniejsze podczas wakacyjnych wyjazdów. Partner Łódzkiego Związku Piłki Nożnej – Kahlenberg Services przygotował nową ofertę dotyczącą obozów piłkarskich – zarówno tych krajowych, jak i zagranicznych. Zachęcamy się do

PJS: Klasyfikacje klas A

Publikujemy klasyfikację Pro Junior System we wszystkich grupach klasy A za sezon 2023/2024. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego klubu uczestniczą w rozgrywkach Ekstraklasy, I

PJS: Klasyfikacje klas okręgowych

Przedstawiamy klasyfikację Pro Junior System za sezon 2023/2024 w klasach okręgowych jak i listę klubów, które otrzymają nagrody finansowe. Zgodnie z regulaminem (punkt 4) – w sytuacji, gdy drużyny jednego