Cztery nasze drużyny walczą o awans !!!

0
19
views

pisia,

 

 

 

IV liga – XXIII kolejka

17 kwietnia (piątek) . godz. 18:30 . Byczyna

LKS Ner Poddębice (1) – Piast Błaszki (18)

obsada sędziowska: Białek (WS Skierniewice)

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 kwietnia)
16:00 – Polonia Piotrków – KS Paradyż – Dzwonkowski (WS Piotrków)
16:00 – Zawisza Rzgów – LKS Rosanów – Urbaniak (WS Łódź)
16:00 – Astoria Szczerców – Zjednoczeni Stryków – Janecka (WS Sieradz)
16:00 – Zawisza Pajęczno – Orzeł Nieborów – Różycki (WS Łódź)
16:00 – Mechanik Radomsko – Pilica Przedbórz – Lewandowski (WS Skierniewice)
16:00 – Warta Działoszyn – Widok Skierniewice – Dolny (WS Łódź)
(niedziela – 18 kwietnia)
12:00 – GKS II Bełchatów – MKP-Boruta Zgierz – Skopiński (WS Skierniewice)
16:00 – Włókniarz Moszczenica – Włókniarz Zelów – Dąbrowski (WS Sieradz)

 

 

klasa okręgowa – IX kolejka

19 kwietnia (niedziela) . godz. 11:00 . Rzgów

Zawisza II Rzgów (10) – MGLKS Termy Uniejów (8)

obsada sędziowska: T. Ksyta, M. Anielak, A. Zasadziak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 kwietnia)
16:00 – Start Brzeziny – Andrespolia Wiśniowa Góra – P. Szymczyk, B. Prokop, S. Felczak
16:00 – LZS Justynów – Orzeł Parzęczew – C. Guzelaydin, K. Krasnopolski, M. Dobrowolski
17:00 – PTC Pabianice – GLKS Dłutów – P. Pskit, J. Bernacik, P. Szadkowski
17:00 – Włókniarz Konstantynów – Sokół II Aleksandrów – Z. Patora, T. Chojnacki, P. Błaszczyk
(niedziela – 19 kwietnia)
11:00 – Włókniarz Pabianice – Stal Głowno – D. Mikła, J. Jankowski, M. Paraszkiewicz
15:00 – Polonia Andrzejów – KKS Koluszki – R. Urbaniak, M. Gajda, K. Musiał
15:00 – Ostrovia Ostrowy – Zjednoczeni II Stryków – M. Kobus, A. Banaszkiewicz, B. Grzywacz

 

 

klasa „A” grupa III – XV kolejka

19 kwietnia (niedziela) . godz. 15:00 . Grabów

Victoria Grabów (7) – GLKS Sarnów/Dalików (2)

obsada sędziowska: K. Modrzejewski, T. Chojnacki, Ł. Majchrzak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 kwietnia)
16:00 – Magnat Sierpów – Krośniewianka Krośniewice – M. Łapok, G. Bednarski, R. Najder
16:00 – KS Kutno – Dąbrowianka Dąbrowice – P. Kaźmierczak, M. Kobus, P. Wykrota
17:00 – Bzura Młogoszyn – GKS Bedlno – R. Walczak, K. Walczak, J. Lipczyński
(niedziela – 19 kwietnia)
17:00 – Malina Piątek – Witonianka Witonia – B. Lewandowski, Z. Patora, G. Siejka

 

 

klasa „B” grupa I – XIII kolejka

18 kwietnia (sobota) . godz. 16:50 . Łódź (CHKS)

Victoria Łódź (3) – LKS Sazan Pęczniew (2)

obsada sędziowska: Ł. Banasiak

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 kwietnia)
15:00 – Victoria Rąbień – LKS II Rosanów – A. Mrozek
15:00 – Kolejarz Łódź – Hetman Łódź – D. Żaczek
(niedziela – 19 kwietnia)
16:00 – TMRF Widzew Łódź – MKS II 2000 Tuszyn – K. Łukasik

 

 

klasa „B” grupa III – XIV kolejka

19 kwietnia (niedziela) . godz. 11:30 . Wartkowice

LKS Grom Powodów (6) – LKS Modlna (7)

obsada sędziowska: P. Błaszczyk

 

pozostałe mecze:

(sobota – 18 kwietnia)
17:00 – Delta Śleszyn – LKS Cedrowice – A. Reczulski
(niedziela – 19 kwietnia)
11:00 – Kanarki Małachowice – MKS Mianów – P. Krzemiński
13:00 – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Olimpia Oporów – D. Gamus
13:00 – Sokół Skromnica – Orzeł Wróblew – A. Faliszewski
14:00 – GKS Byszew – Santos Czerchów – M. Czekalski

 

 

klasa „B” grupa III okręg sieradzki – XI kolejka

19 kwietnia (niedziela) . godz. 16:00 . Woźniki

KS Inter-Woźniki (3) – GLKS Pisia Zygry (1)

obsada sędziowska: K. Grenda

 

pozostałe mecze:

(niedziela – 19 kwietnia)
11:00 – LZS Chrząstawa – RKS Rychłocice – K. Grenda
15:00 – GKS Chociw – Widawia II Widawa – A. Pokorski
15:00 – LZS Wrońsko – LKS Wola Będkowska – Z. Witaszek
Pauzuje: TS Janiszewice

 

 

 

Poprzedni artykułIII liga już blisko …
Następny artykułWymęczone zwycięstwo
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ