Andrzej Jeziorski i Andrzej Błaszczyk gonią lidera

0
54
views

 

 

 

 

III EDYCJA

PODDĘBICKA LIGA TENISA ZIEMNEGO

2017′

 

Szymon Mania może nie dotrwać do końca sierpnia w fotelu lidera, rywale naciskają i są już blisko. Andrzej Jeziorski i Andrzej Błaszczyk po swoich ostatnich zwycięstwach, są w pierwszej czwórce i zapewne nie będą już chcieli opuszczać swoje pozycje. Od tego opisu, pozycja w tabeli będzie uzależniona od ilości rozegranych spotkań. Do PLAY-OFF awansują zawodnicy którzy rozegrają minimum czternaście meczów, tylko mistrzowie poprzednich edycji, będą brani pod uwagę w inny sposób.

 

Rozegrane mecze:

Dominowski Damian – Błaszczyk Andrzej 2:0 (7:6, 6:3)

Gajdecki Marcin – Mania Szymon 2:1 (6:2 2:6 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Mania Szymon – Misiak Łukasz 2:0 (7:6 6:0)

Gajdecki Marcin – Cichosz Adam 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Mania Szymon 2:0 (6:2 6:4)

Bartosik Jacek – Galoch Dariusz 2:0 (6:4 6:1)

Bartosik Jacek – Mania Szymon 2:1 (6:2 4:6 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Bienias Grzegorz – Twardowski Dariusz 2:0 (6:3 7:6)

Bienias Grzegorz – Bartosik Jacek 2:0 (6:2 6:2)

Mania Szymon – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

Jeziorski Andrzej – Misiak Łukasz 2:0 (6:0 6:2)

Mania Szymon – Twardowski Dariusz 2:1 (6:1 4:6 6:0)

Twardowski Dariusz – Misiak Łukasz 2:0 (6:1 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:0)

Bienias Grzegorz – Mania Szymon 2:1 (3:6 6:0 7:5)

Boczkowski Maciej – Bartosik Jacek 2:0 (6:0 6:0)

Boczkowski Maciej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:0 6:0)

Bartosik Jacek – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:5 6:2)

Szymon Mania – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:1)

Twardowski Dariusz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:4 6:4)

Błaszczyk Andrzej – Mania Szymon 2:1 (4:6 6:4 7:5)

Dominowski Damian – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 7:5)

Dominowski Damian – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:3 7:6)

Dominowski Damian – Jeziorski Andrzej 2:1 (6:4 1:6 6:3)

Dominowski Damian – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:2)

Dominowski Damian – Mania Szymon 2:1 (6:4 4:6 6:3)

Bienias Grzegorz – Jeziorski Andrzej 2:0 (7:5 7:6)

Boczkowski Maciej – Dominowski Damian 2:0 (6:1 6:0)

Bartosik Jacek – Dominowski Damian 2:0 (6:4 7:5)

Mania Szymon – Ciałkowski Łukasz 2:1 (7:6 4:6 7:6)

Jeziorski Andrzej – Pawlak Marcin 2:1 (5:7 6:2 6:1)

Twardowski Dariusz – Bartosik Jacek 2:1 (6:3 6:7 6:2)

Bienias Grzegorz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Boczkowski Maciej – Bienias Grzegorz 2:0 (6:1 6:1)

Boczkowski Maciej – Mania Szymon 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Bartosik Jacek 2:1 (3:6 6:3 6:3)

Błaszczyk Andrzej – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:2 6:2)

Bartosik Jacek – Jeziorski Andrzej 2:0 (6:3 6:3)

Bartosik Jacek – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:2)

Bienias Grzegorz – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:2 6:1)

Ciałkowski Łukasz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:0 6:0)

Jeziorski Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:3)

Dominowski Damian – Cichosz Adam 2:0 (7:6 6:1)

Gosławski Wojciech – Janiak Tadeusz 2:0 (6:4 6:1)

Dominowski Damian – Bienias Grzegorz 2:0 (6:2 6:2)

Dominowski Damian – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 6:4)

Boczkowski Maciej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (6:0 6:1)

Jeziorski Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:4 6:2)

Błaszczyk Andrzej – Gosławski Wojciech 2:0 (6:1 6:1)

Błaszczyk Andrzej – Pawlak Marcin 2:0 (6:1 6:3)

Twardowski Dariusz – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:2)

Mania Szymon – Cichosz Adam 2:0 (6:0 6:0)

Gajdecki Marcin – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Mania Szymon – Słaboń Maciej 2:0 (6:0 6:1)

Słaboń Maciej – Janiak Tadeusz 2:1 (4:6 6:2 6:3)

Ciałkowski Łukasz – Gosławski Wojciech 2:1 (5:7 6:2 6:4)

Gajdecki Marcin – Gosławski Wojciech 2:1 (6:4 3:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Bienias Grzegorz 2:1 (6:0 0:6 7:5)

Kardaś Andrzej – Ciałkowski Łukasz 2:0 (7:6 6:2)

Mania Szymon – Gosławski Wojciech 2:0 (6:2 7:5)

Ciałkowski Łukasz – Gajdecki Marcin 2:0 (6:3 6:1)

Bienias Grzegorz – Błaszczyk Andrzej 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:3 6:2)

Kardaś Andrzej – Janiak Tadeusz 2:0 (6:1 6:0)

Błaszczyk Andrzej – Twardowski Dariusz 2:0 (6:4 6:2)

Jeziorski Andrzej – Galoch Dariusz 2:0 (6:1 6:3)

 

 

Tabela:

  1. Mania Szymon . 15 . 27 . (177:148)

  2. Błaszczyk Andrzej . 11 . 25 . (131:74)

  3. Dominowski Damian . 11 . 25 . (127:100)

  4. Jeziorski Andrzej . 13 . 24 . (133:103)

  5. Bienias Grzegorz . 10 . 21 . (108:81)

  6. Bartosik Jacek . 9 . 19 . (106:96)

  7. Boczkowski Maciej . 6 . 18 . (72:5)

  8. Twardowski Dariusz . 9 . 12 . (92:92)

  9. Kardaś Andrzej . 4 . 11 . (50:25)

  10. Gajdecki Marcin . 6 . 10 . (63:58)

  11. Ciałkowski Łukasz . 11 . 9 . (104:134)

  12. Gosławski Wojciech . 7 . 5 . (61:87)

  13. Słaboń Maciej . 2 . 2 . (17:23)

  14. Janiak Tadeusz . 11 . 1 . (26:136)

  15. Pawlak Marcin . 2 . 1 . (14:29)

  16. Galoch Dariusz . 4 . 0 . (18:48)

  17. Cichosz Adam . 3 . 0 . (13:37)

  18. Misiak Łukasz . 4 . 0 . (10:49)

 

Osoba która nie rozegrała jeszcze meczu:

  • Czyżyk Paweł (Poddębice)

 

 

Rywalizacja wstępna (każdy zagra z każdym) zakończona zostanie 31 sierpnia. Wrzesień to miesiąc na który zaplanowane są pojedynki w PLAY-OFF, do których awansuje dwunastu najlepszych tenisistów. Mecze rozgrywane będą na korcie do tenisa ziemnego w Byczynie, ale będzie możliwość rozgrywania także spotkań w Wartkowicach.

 

Punktacja:

3 pkt. zwycięzca 2:0

2 pkt. zwycięzca 2:1

1 pkt. przegrany 1:2

0 pkt. przegrany 0:2

 

Po zakończeniu rozgrywek zasadniczych w grupie (każdy z każdym) najlepsza 12-tka zagra w fazie PLAY-OFF.

Cyferki oznaczają pozycję na której zakończył dany zawodnik rywalizację w grupie.

 

PLAY-OFF

3 września – LOSOWANIE

 

preeliminacje

mecz nr. I. 5 – 11/12

mecz nr. II. 6 – 11/12

mecz nr. III. 7 – 9/10

mecz nr. IV. 8 – 9/10

 

ćwierćfinały

mecz nr. V. 1 – zwycięzca meczu nr. 3/4

mecz nr. VI. 2 – zwycięzca meczu nr. 3/4

mecz nr. VII. 3 – zwycięzca meczu nr. 1/2

mecz nr. VIII. 4 – zwycięzca meczu nr. 1/2

 

półfinały

mecz nr. IX. zwycięzca meczu nr. 5 – zwycięzca meczu nr. 8

mecz nr. X. zwycięzca meczu nr 6 – zwycięzca meczu nr. 7

 

mecz o III miejsce

mecz nr. XI. przegrani meczów nr. 9 i 10

 

FINAŁ

mecz nr. XII. ZWYCIĘZCY MECZÓW nr. 9 i 10

 

 

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ