Obserwuj nas na Facebook

Termy Ner II blisko zwycięstwa

 

 

 

 

Mecze sparingowe

 

Termy Ner Poddębice – Witonianka Witonia 2:3 (1:0)

Zimoń Marcin-1, Lewandowski Cyprian-1.

Blisko byli zawodnicy drugiego zespołu wygrania tej potyczki sparingowej, ale niestety w końcowej fazie spotkania stracili gola który ustalił wynik meczu. Pierwsza połowa należała jednak do naszej drużyny, która była wzmocniona kilkoma zawodnikami z pierwszego składu, a tak ma wyglądać właśnie druga drużyna, która będzie rozgrywała pojedynki w B klasie.

 

 

Termy Uniejów – Kolejarz Łódź 3:0 (walkower)

Niestety drużyna Kolejarza na mecz nie przyjechała, pomimo wcześniejszych pewnych zapowiedzi.

 

 

 

 

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Szachowa przygoda w Balatonboglár

W dniach 12-19 lipca odbył się trzeci Młodzieżowy Obóz Szachowy im. Wacława Felczaka w malowniczym mieście Balatonboglár na Węgrzech. W obozie uczestniczyło 12 uczniów wraz z opiekunami ze szkół z gminy Uniejów. Głównym celem obozu było wzmacnianie i pielęgnowanie

FALSTART TERMALNYCH Z PODDĘBIC

MECZE SPARINGOWE Termy Poddębice – Zjednoczeni Stryków 1:3 (0:2) Niestety casting nowych zawodników wypadł bardzo blado, ponieważ brakło jakości u tych zawodników, ale i też ci aktualni, zderzyli się ze

TERMALNI Z PODDĘBIC I GLKS JUŻ W TRENINGU

Termalni z Poddębic już po wakacjach i urlopach. Na pierwszym treningu pojawiło się 23 zawodników, w tym 9 testowanych, wśród nich jedna niespodzianka. Zawodnicy z Poddębic, przygotowują się w Centrum

ZMIANY W TERMALNYCH Z UNIEJOWA

Z funkcji trenera 1. zespołu zrezygnował Przemysław Nowak. Wraz z nim z klubu odchodzi jego asystent Bartosz Łuczak. Dziękujemy obu trenerom za wszystkie lata spędzone w naszym klubie, zarówno jako