Zostań sędzią piłkarskim!

0
36
views

Ukończyłeś 16 lat, interesujesz się piłką nożną i nie byłeś karany? Jeśli tak, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie! Już 25 stycznia 2020 możesz rozpocząć wyjątkową przygodę z futbolem. Tego dnia rozpocznie się kurs dla kandydatów na sędziów piłki nożnej ŁZPN.


Zajęcia w auli łódzkiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego (ul. Milionowa 12) będą się odbywały w każdą sobotę do 1 marca 2020. W ostatnim dniu zajęć zostanie przeprowadzony egzamin kondycyjny, po którym nowi adepci wyruszą na drogę wiodącą do piłkarskich salonów. Nie wszyscy do nich wkroczą, jednak wszyscy wiele zyskają.

Nowe kwalifikacje i szansa na ciekawa przygodę, wiedza przekazywana przez międzynarodowych arbitrów prowadzących mecze w Lidze Mistrzów i Lidze Europy, doskonała znajomość przepisów piłkarskich, aktywnie spędzane weekendy oraz połączenie pasji do futbolu z dodatkowym wynagrodzeniem – to tylko niektóre z pozytywnych elementów związanych z profesją sędziego piłki nożnej.

Szczegółowe informacje dotyczące kursu można otrzymać drogą elektroniczną, wysyłając pytania na adres: kurssedziowski2020@gmail.com.

Kurs sędziowski 2020

 

źródło: Łódzki Związek Piłki Nożnej

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ