Zdewastowane boisko w Dalikowie

0
288
views
Czy tak powinno wyglądać boisko piłkarskie?
Tak wygląda boisko sportowe, na którym na co dzień trenują zawodnicy naszego klubu. Przez ostatnie miesiące grupa kilku zaangażowanych zawodników z drużyny seniorskiej z własnych środków zakupiła ponad 500 metrów węża ogrodowego, kilkanaście złączek, zraszaczy, trójników i innych rzeczy potrzebnych do podlewania boiska. Dodatkowo we własnym zakresie przeprowadziliśmy wałowanie boiska wałem ręcznym wraz z dosiewaniem trawy.
Wszystko zostało zniszczone w jeden dzień, gdyż wczoraj na naszym boisku odbyły się Dożynki Powiatu Poddębickiego.
Oto efekty wczorajszej imprezy. Szanowny Panie Wójcie oraz Urząd Gminy Dalików prosimy o zajęcie stanowiska w tej sprawie. Jak mamy trenować dalej? Jak mają odbywać się dalej mecze mistrzowskie? Co dalej z boiskiem, bo to obecne nie nadaje się ani do treningów, a tym bardziej do gry.
Przyzwyczailiśmy się do tego, że gmina traktuje swój klub po macoszemu, ale nie możemy przejść obojętnie obok całkowitego braku szacunku do naszej pracy, którą charytatywnie wykonywaliśmy od wielu miesięcy.
źródło: GLKS Sarnów/Dalików
Niesamowity szok przeżyli w poniedziałek działacze i piłkarze występującego w grupie I KEEZA Klasy Okręgowej GLKS Sarnów/Dalików. Po niedzielnych Dożynkach Powiatu Poddębickiego ich boisko, na którym trenują i rozgrywają mecze wygląda jak po przejściu tornado. Obecnie plac gry nie nadaje się do niczego.
– Przez ostatnie miesiące grupa kilku zaangażowanych zawodników z drużyny seniorskiej z własnych środków zakupiła ponad 500 metrów węża ogrodowego, kilkanaście złączek, zraszaczy, trójników i innych rzeczy potrzebnych do podlewania boiska. Dodatkowo we własnym zakresie przeprowadziliśmy wałowanie boiska wałem ręcznym wraz z dosiewaniem trawy. Wszystko zostało zniszczone w jeden dzień – czytamy na profilu Facebookowym klubu.

 

źródło: lodzkifutbol.pl

 

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa

Może być zdjęciem przedstawiającym stoi i trawa

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa

Może być zdjęciem przedstawiającym trawa

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ