Zapisy do drugiej edycji

0
33
views

Do 15 sierpnia 2022 będą przyjmowane zgłoszenia drużyn zainteresowanych udziałem w drugiej edycji rozgrywek Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej ŁZPN. Rywalizacja rozpocznie się na początku września.


Pomysł powołania do życia ALMPN pod auspicjami Łódzkiego ZPN był pokłosiem organizacyjno-sportowego sukcesu futsalowej trzeciej ligi. Zainteresowanie udziałem w tych rozgrywkach skłoniło ŁZPN do powołania Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej, która okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Pierwsza odsłona zakończyła się 15 czerwca finałem, rozegranym na stadionie miejskim przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi. Był on przedmeczem finału wojewódzkiego Pucharu Polski, co znacząco podniosło rangę ALMPN.

Rozgryki te są prowadzone na boiskach typu orlik, a oprócz zawodników niezrzeszonych mogą brać w nich udział również piłkarze znajdujący się w ewidencji ŁZPN. Dotyczy to graczy klasy okręgowej i niższych lig piłki 11-osobowej oraz zespołów II i III ligi futsalu. Mecze są prowadzone przez arbitrów Kolegium Sędziów ŁZPN.

Formuła drugiej edycji rozgrywek będzie uzależniona od liczby drużyn zgłoszonych do rywalizacji. Wpisowe do Amatorskiej Ligi Mini Piłki Nożnej ŁZPN wynosi 600 zł. Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 sierpnia. Należy je składać drogą elektroniczną na adres: lodzki@zpn.pl. W zgłoszeniu trzeba podać: nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby reprezentującej zespół, numer telefonu kontaktowego oraz adres poczty elektronicznej.

Zapraszamy do zapisów!

źródło: lzpn.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ